Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
26. oktobris, 2015
Drukāt

Spiegi mēģinājuši piekļūt MH17 lietai

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Krievijas spiegi, pēc visa spriežot, mēģinājuši uzlauzt Nīderlandes Drošības pārvaldes datorsistēmas, lai piekļūtu galīgajam ziņojumam par lidsabiedrības “Malaysia Airlines” reisa MH17 lidmašīnas notriekšanu virs prokrievisko kaujinieku kontrolētās Austrumukrainas.

Kiberuzbrukumus atklājuši uzņēmuma “Trend Micro” eksperti, kas uzbrukumā vaino mīklaino grupējumu “Operation Pawn Storm” aiz kura, viņuprāt, stāv Krievijas spiegi. “No vairākām pusēm tika īstenots koordinēts uzbrukums, lai iegūtu neautorizētu pieeju Nīderlandes, Malaizijas, Austrālijas, Beļģijas un Ukrainas varasiestāžu veiktās izmeklēšanas sensitīvajiem materiāliem,” teikts Tokijā bāzētā uzņēmuma paziņojumā. Šī organizācija iepriekš uzbrukusi arī Krievijas disidentiem un Ukrainas valdībai, apgalvo eksperti.

Pievienot komentāru

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+