×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. oktobris, 2013
Drukāt

Spīķeros būs slidotava

Foto - LETAFoto - LETA

Turpmākos četrus gadus rekonstruētajā Spīķeru kvartālā rīdziniekiem būs pieejama bezmaksas publiskā mākslīgā ledus slidotava, kas atradīsies starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielu.

Spīķeros ik gadu no 1. decembra vai ar nākamo dienu pēc trīs secīgām diennaktīm, kuru vidējā gaisa temperatūra nav bijusi augstāka par 0 grādiem, paredzēts atvērt pārvietojamu ledus laukumu, kas darbosies līdz 31. martam. Slidotava būs atvērta katru dienu no pulksten 10 līdz 22 ar 15 minūšu tehniskajiem pārtraukumiem, lai ik pēc divām stundām notīrītu ledu. Slidot gribētājiem būs pieejams arī maksas nomas slidošanas inventārs – ne mazāk kā 100 slidu pāru standartizmēros no 28 līdz 47. Tāpat paredzēts nodrošināt pārģērbšanās telpas ar slēdzamiem individuāliem skapīšiem apmeklētāju personisko mantu uzglabāšanai.

Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētais paziņojums liecina, ka Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajā iepirkuma konkursā par publiskās mākslīgā ledus slidotavas ierīkošanu Spīķeru kvartālā pieteicies tikai viens pretendents, ar kuru paredzēts slēgt līgumu uz četriem gadiem par kopējo summu 297 400 latu, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Iepirkuma konkursā par uzvarētāju atzīta SIA “Ice System”, kuras piedāvātā līgumcena ir par 100 latiem zemāka nekā prognozētā līgumcena.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+