Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
13. augusts, 2014
Drukāt

Spīķeros izstādīs tekstilmākslu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” sadarbībā ar biedrību “Rīgas Spīķeri” 15. augustā plkst.15 Spīķeru kvartālā atklās izstādi “Spīķeru mozaīkas”, pavēstīja izstādes rīkotāji.

Izstādē piedalās biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” plašs autoru loks – Lolita Sīmane, Ināra Dalbiņa, Ilze Šulja, Rita Sīmane, Janīna Jasinoviča, Edīte Lase, Elīna Lūsis-Grīnberga, Aina Muze un citi.

“Tekstilmozaīka ir ļoti sena un tajā pašā laikā ļoti mūsdienīga māksla. Tās popularitāte ir augusi tieši pēdējo divdesmit gadu laikā. Tekstilmozaīka tiek izmantota apģērbu šūšanai, funkcionāliem objektiem un ar īpašu vērienu tā atklājas tieši mākslas darbos,” stāsta biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” pārstāve Aina Muze.

Izstāde “Spīķeru mozaīkas” būs aplūkojama no 15. augusta līdz 15. septembrim vairākās Spīķeru kvartāla vietās: Restorānā “Dārzs” un mākslas kafejnīcā “Cafe DALI”. Ieeja izstādē bezmaksas.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+