Mobilā versija
+8.4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 23. aprīlis, 2017
13. augusts, 2014
Drukāt

Spīķeros izstādīs tekstilmākslu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” sadarbībā ar biedrību “Rīgas Spīķeri” 15. augustā plkst.15 Spīķeru kvartālā atklās izstādi “Spīķeru mozaīkas”, pavēstīja izstādes rīkotāji.

Izstādē piedalās biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” plašs autoru loks – Lolita Sīmane, Ināra Dalbiņa, Ilze Šulja, Rita Sīmane, Janīna Jasinoviča, Edīte Lase, Elīna Lūsis-Grīnberga, Aina Muze un citi.

“Tekstilmozaīka ir ļoti sena un tajā pašā laikā ļoti mūsdienīga māksla. Tās popularitāte ir augusi tieši pēdējo divdesmit gadu laikā. Tekstilmozaīka tiek izmantota apģērbu šūšanai, funkcionāliem objektiem un ar īpašu vērienu tā atklājas tieši mākslas darbos,” stāsta biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” pārstāve Aina Muze.

Izstāde “Spīķeru mozaīkas” būs aplūkojama no 15. augusta līdz 15. septembrim vairākās Spīķeru kvartāla vietās: Restorānā “Dārzs” un mākslas kafejnīcā “Cafe DALI”. Ieeja izstādē bezmaksas.

Pievienot komentāru

Jana Egle: Sāpīgo noraksti no sevis nostRakstīt prozu ir kā aicinājums ieraudzīt sāpīgos punktus, lai varam mēģināt harmonizēties visi, ir pārliecināta rakstniece Jana Egle
Draugiem Facebook Twitter Google+