Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. augusts, 2014
Drukāt

Spīķeros izstādīs tekstilmākslu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” sadarbībā ar biedrību “Rīgas Spīķeri” 15. augustā plkst.15 Spīķeru kvartālā atklās izstādi “Spīķeru mozaīkas”, pavēstīja izstādes rīkotāji.

Izstādē piedalās biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” plašs autoru loks – Lolita Sīmane, Ināra Dalbiņa, Ilze Šulja, Rita Sīmane, Janīna Jasinoviča, Edīte Lase, Elīna Lūsis-Grīnberga, Aina Muze un citi.

“Tekstilmozaīka ir ļoti sena un tajā pašā laikā ļoti mūsdienīga māksla. Tās popularitāte ir augusi tieši pēdējo divdesmit gadu laikā. Tekstilmozaīka tiek izmantota apģērbu šūšanai, funkcionāliem objektiem un ar īpašu vērienu tā atklājas tieši mākslas darbos,” stāsta biedrības “Latvijas tekstilmozaīka” pārstāve Aina Muze.

Izstāde “Spīķeru mozaīkas” būs aplūkojama no 15. augusta līdz 15. septembrim vairākās Spīķeru kvartāla vietās: Restorānā “Dārzs” un mākslas kafejnīcā “Cafe DALI”. Ieeja izstādē bezmaksas.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestībaSlavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+