×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
7. oktobris, 2013
Drukāt

Sporta līdzjutējiem “jāpasvīst” 


Foto - LETAFoto - LETA

Abos gadījumos ir jāiet kājām līdz Mālpils ielai, kas iziet uz apmēram 400 m attālo arēnu “Rīga” vai Olimpisko centru. K. Valdemāra un Šarlotes ielas krustojumā, iepretim K. Valdemāra ielas 105. namam, manuprāt, nav jāizcērt koki un nav citu tehnisku šķēršļu, lai nevarētu atjaunot pieturu. Nav aprakstāms, kas notika pagājušajā un aizpagājušajā ziemā, kad sniega un ledus daudzums aizņēma 2/3 ietves. Pa šauru ietves daļu klupdami un krizdami gāja sporta spēļu un koncertu apmeklētāji no A. Briāna un Alojas ielas pieturām, nepārtraukti prašņādami, kur arēna “Rīga”. Paradokss! Rīgas pilsēta veiksmīgi uzceļ Olimpisko centru un arēnu “Rīga”, bet, lai tur nokļūtu, skatītāju tūkstošiem jāiet gandrīz puskilometrs, lai gan daudz tuvāk tur varētu aizbraukt ar sabiedrisko transportu.

Ilmārs Mednis

Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis informē, ka pašlaik virzienā no centra starp pieturvietām A. Briāna iela un Alojas iela attālums ir 544 metri. Atbilstoši 2010. gada 13. jūlija Ministru kabineta noteikumu nr. 634 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanas kārtība maršrutu tīklā” 6.2 punktam, nav vēlams veidot papildu pieturvietas apdzīvotās vietās biežāk kā pēc 800 metriem. “Agrākā Alojas ielas pieturvieta nav likvidēta, bet gan pārcelta uz priekšu aiz Alojas ielas. Šīs pieturvietas pārcelšana uzlaboja pieturvietu izvietojumu un papildu pieturvietas izveide nav atbalstāma tuvā attāluma dēļ,” skaidro V. Zaķis.

Citādās domās gan ir nupat par arēnas padomes priekšsēdētāju ieceltais Juris Savickis, kurš pateicas I. Mednim par vērtīgo priekšlikumu. Arēna “Rīga” rosināšot jautājumu gan par pieturas pārcelšanu, gan par nosaukuma maiņu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+