Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

“Spotify” par brīvu pieejams arī “Windows Phone” viedierīcēm

Foto - LetaFoto - Leta

Mūzikas straumēšanas serviss “Spotify” atjauninājis aplikāciju “Windows Phone 8” un “Windows Phone 8.1” ierīcēm, ļaujot tām izmantot bezmaksas klausīšanās iespēju, liecina paziņojums kompānijas mājaslapā.

Ar saukli “Mēs par jums neaizmirsām” šodien tika atklāta “Spotify” bezmaksas mūzikas klausīšanās iespēja “Microsoft” viedierīcēm.

Iespēja bez maksas klausīties mūziku ar reklāmas pauzēm datoru, kā arī “Apple iOS” un “Android” lietotājiem pieejama jau ilgu laiku, bet “Windows Phone” aplikācijai bija iespējama klausīšanās tikai, ja iegādāts abonements par aptuveni septiņiem eiro mēnesī.

Oficiāli “Spotify” Latvijā pieejams no pagājušā gada 16. aprīļa, bet, izmantojot dažādus tehniskus paņēmienus, to varēja izmantot arī vēl senāk.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+