Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. oktobris, 2013
Drukāt

Sprūdža vietā par ministri varētu virzīt Kalniņu-Lukaševicu (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Reformu partijas pārstāvji Vjačeslavs Dombrovskis (no kreisās), Saeimas deputāte Zanda Kalniņa - Lukaševica un vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs piedalās Reformu partijas pirmajā Domes sēdē.

No trim kandidātiem uz vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu Reformu partijas (RP) valde varētu izvēlēties virzīt Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Zandu Kalniņu-Lukaševicu (RP), liecina aģentūras LETA rīcībā esoša neoficiāla informācija.

Pašreizējais ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) iepriekš paziņoja par savu atkāpšanos no amata ar 1.decembri.

RP valde vēl gan nav pieņēmusi lēmumu, kuru no kandidātiem virzīt uz šo posteni.

Kā kandidāti oficiāli nosaukti arī RP valdes loceklis un Liepājas domes deputāts Jānis Vilnītis un valdes locekle un bijusī kandidāte uz Rīgas domes priekšsēdētāja amatu Inga Antāne.

Vilnīša izredzes kļūt par ministru liekoties mazāk ticamas arī tādēļ, ka šodien viņš jau saņēma vienu “paaugstinājumu”, jo tika ievēlēts par RP domes priekšsēdētāju.

Kā ziņots, šodien norisinājās RP domes sēde. Tajā pieņemtā paredz arī to, ka partijas valdei būs jāizsver iespējas veicināt centrisko partiju konsolidāciju.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. rp – jefiņu izlase

  2. Viens no jēdzīgākajiem RP cilvēkiem

  3. Dažu mēnešu ministre? Latvija nav pelnījusi, ka šādi tiek postīta vides ministrija.

  4. Zārks vēl nav iznest,bet jau sāk žāvēt dēļus nākamajam…

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+