Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
13. janvāris, 2015
Drukāt

ST nerosinās lietu saistībā ar Kobzona iekļaušanu melnajā sarakstā

Foto: LETAFoto: LETA

Satversmes tiesa nerosinās lietu saistībā ar Krievijas dziedātāja Josifa Kobzona iekļaušanu melnajā sarakstā, informēja tiesas padomniece Līga Pauliņa.

Pērn jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pieņēma lēmumu iekļaut Kobzonu to nevēlamo personu sarakstā, kurām ieceļošana Latvijā uz nenoteiktu laiku ir aizliegta.

Decembra vidū Kobzons vērsās Satversmes tiesā ar pieteikumu, lūdzot atzīt Imigrācijas likuma pantu, kas paredz, ka iekļaušana melnajā sarakstā nav pārsūdzama, par neatbilstošu Satversmei.

Satversmes tiesa otrdien atteikusies ierosināt lietu, nolemjot, ka persona nav pierādījusi, ka viņas pamattiesības ir aizskartas.

Jau ziņots, ka Rinkēvičs pieņēma lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizliegumu noteikt arī Krievijas skatuves māksliniekam Oļegam Gazmanovam un Allai Perfilovai, kas uzstājas ar skatuves vārdu Valērija. Visiem māksliniekiem bija paredzēts ierasties uz Krievijas popmūzikas festivālu “Jaunais vilnis” Jūrmalā.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+