Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
22. janvāris, 2015
Drukāt

Starp nodokļu nelikumībās pieķertajiem varētu būt arī “Kaļķu vārti” un biljarda klubs “NB”

Foto - LETAFoto - LETA

Starp uzņēmumiem, kurus Valsts ieņēmumu dienests (VID) pieķēris nelikumībās, varētu būt populārais restorāns “Kaļķu vārti” un biljarda klubs “NB”, ceturtdien vakarā vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

Lai gan VID neatklāj, kuros uzņēmumos pēc skandalozā “Gan Bei” gadījuma veiktas pārbaudes un atklātas nelikumības, raidījuma rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka starp uzņēmumiem, kurus šī gada sākumā apciemojuši dienesta inspektori, varētu būt biljarda klubs “NB”, “Kaļķu vārti” un Doma laukumā esošais restorāns “Key to Riga”. VID atzinis, ka pārkāpumi konstatēti visos pārbaudītajos uzņēmumos.

“NB” biljarda kluba pārstāvis Vahtangs Bogdanovs nenoliedza, ka VID pabijis šajā vietā, atzīstot, ka uz pārbaudi paņemti kases aparāti. Uz jautājumu, vai visas kases lentas bija uz vietas, viņš norādīja: “Viss kārtībā. Labāk nerunāsim par to. Es no sākuma izrunāšos ar VID un tad varu ar jums atsevišķi.”

Arī restorāna “Kaļķu vārti” pārstāve telefonintervijā atzinusi, ka VID pārbaude bijusi. Taču runāt par atklātajiem pārkāpumiem esot pāragri. Turklāt, ja arī tādi tikšot konstatēti, tie noteikti nebūšot smagi likumpārkāpumi.

“Ziniet, nekļūdās tikai tas, kas nestrādā! Nu, kaut kādi sīki pārkāpumiņi mums mēdz būt,” atzina restorāna izpilddirektore Sandra Sirmace, izsakot cerību, ka runa nav par krāpšanos ar nodokļiem.

Ar “Key to Riga” pārstāvjiem raidījumam sazināties neizdevās.

Kopumā pārbaudes tika veiktas deviņos uzņēmumos, un VID atklāto pārkāpumu dēļ situāciju tajos raksturo kā smagu. Visos gadījumos ir konstatēta iejaukšanās kasu sistēmās.

Pārbaudes citos uzņēmumos VID veica pēc pagājušā gada nogalē atklātā gadījuma ar ēdināšanas uzņēmu tīklu “Gan Bei”, kur tika konstatēta kases aparātu sagrozīšana un patiesā apgrozījuma slēpšana. Dienests pārbaudēm izvēlējās populāras, plašai publikai zināmas viesnīcas, restorānus un citas izklaides vietas Vecrīgā. VID secinājis, ka krāpties turpina arī “Gan Bei”.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (6)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+