×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Starpsaucieni. Egila Līcīša replikas (1)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

“Brīžam ir sajūta, ka politiķi ir aizrāvušies paši ar sevi un saviem reitingiem, bet reāli sistēmiski pieiet kaut kādiem uzlabojumiem neviens nemēģina.”
 Tiesībsargs Juris Jansons intervijā laikrakstam “Diena”

E.L.: “Cik labsirdīgs un iejūtīgs ir tiesībsargs, viņam tikai “brīžam” ir sajūta, ka reitingi politikā tiek glorificēti.”

 

 

Cilevics_leta_Evija_Trifanova_3“Mēs vienmēr cenšamies piesaistīt visu labāko Latvijas intelektuālo potenciālu. Domāju, ka Mamikins nesīs daudz laba partijai un Latvijai. Mamikins nav uzaicināts kā “leģionārs” vienām vēlēšanām. Savstarpējās simpātijas ar “Saskaņu” viņam bija sen, tikai kā žurnālists viņš nevarēja būt partijas cilvēks, vajadzēja palikt objektīvam un politiski neitrālam.” “Saskaņas centra” Eiroparlamenta vēlēšanu listes 1. numurs Boriss Cilevičs intervijā aģentūrai LETA

E.L.: “Tā tik būs nelaime, ka Mamikinu atalgos ar vietu Briselē, bet vecais “SC” cīnītājs Boriss Cilevičs atkal dabūs ēzeļa ausis no vēlētājiem, nevis Eiroparlamenta mandātu.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Egīla Līcīša viedoklis iesprūdis kaut kur padomijas laika hrestomātiskajās gudrībās. Viņš netiek un netiek vaļā no bijušo nomenklaturščiku intervēšanas, it kā ar Godmani atgrieztos īstie zelta laiki Latvijai. Nav brīnums, ka pret Jansonu, kas runā taisnu valodu, Līcīškungam ir naidīga replika. Jansons tak nekādi neiet kopā ar Līcīškunga iecienītajiem Godmani, Gaili, Kehri, I.Strautiņu, Sausnīšati.

Draugiem Facebook Twitter Google+