×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

“Stop drugs”: esam bloķējuši visas Rīgas ”legālo narkotiku” bodītes (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunieši pie ''legālo narkotiku'' tirdzniecības vietas Marijas ielā kampaņas pret ''legālajām narkotikām'' laikā.

Īstenojot pret ”legālajām narkotikām” vērstu akciju, kustības “Stop drugs” dalībnieki šovakar esot bloķējuši visas zināmās ”legālo narkotiku” tirdzniecības vietas Rīgā, paziņoja kustības iniciators Sandris Bergmanis.

Bergmanis norādīja, ka kustības pārstāvji šovakar atrodas pie 40 narkotiku tirdzniecības vietām, no kurām lielākais skaits atrodas Rīgas centrā. Lai gan daudzas “točkas” esot bijušas slēgtas, jo to īpašnieki, acīmredzot, bija informēti par akciju, tomēr vairākas tik un tā turpinājušas darbu.

“Marijas ielā pie vienas no “točkām” esam lielākā skaitā – teju 100 cilvēki, bet pie pārējām ir mazākas grupas. Esam miermīlīgi un nekādus kautiņus nerīkojam, tomēr tirgoties arī neļaujam,” sacīja Bergmanis.

Šīs nakts akcijā piedalās liels skaits sportistu un bijušo karavīru. Līdzīgas akcijas tikšot rīkotas arī turpmāk. “Arī priekšdienās rīkosim šādus reidus, lai izskaustu šo rūpalu, kura dēļ jaunieši iet bojā. Jāpārtrauc vismaz nelegālo bodīšu darbība, tad narkotikas nebūs pieejamas skolēniem, kuri vēl neapzinās šīs atkarības sekas,” norādīja Bergmanis.

Paredzēts, ka šonakt akcijā pret ”legālo narkotiku” tirgoņiem piedalīsies vairāk nekā 1000 cilvēku.

Jau ziņots, ka saskaņā ar kustības “Stop drugs” novērojumiem divu mēnešu laikā, kopš Rīgā cīņā pret “legālajām narkotikām” iesaistījušās iedzīvotāju patruļas, pilsētā ievērojami sarucis šo vielu tirdzniecības vietu skaits. Novembra vidū Rīgā bija zināmas 52 “legālo narkotiku” tirdzniecības vietas, savukārt janvārī aktīvas tirdzniecības vietas bijušas ne vairāk kā 15, bet tagad to skaits atkal pieaudzis.

Saskaņā ar Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) apkopoto informāciju kopš pagājušā gada 1.oktobra, kad RPP rīcībā bija informācija par 55 “legālo narkotiku” tirdzniecības vietām, darbu ir pārtraukušas 20 tirgotavas. Vienlaikus konstatētas arī 14 jaunas tirdzniecības vietas, no tām deviņas atvērtas oktobrī. Arī policijas pārstāvji norāda, ka, slēdzot “točkas”, tirdzniecība neapstājas, bet turpinās citos, mazāk atklātos veidos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tas ir apsveicams solis ,visu cieņu šiem akcijas dalībniekiem ,lai tiktu ar šiem neliešiem galā ,izturībuun pacietību un vislielākais paldies par šim akcijām .

 2. Tikai jautājums – pamēģini Saimā dabūt balsojumu par ”legālo narkotiku” aizliegumu…Visi ņurd un visspaliek kā ir – mēs tur ”domājam”. Arī valsts prezidents klusē kā partizāns…

 3. Iedzīvotāju vērstā akcija pret narkotiku tirgotavām no vienas puses un valdības noziedzīgi vienaldzīgā izturēšanās pret šo tautas degradācijas veida likvidēšanu ar likuma spēku parāda valdības īsto seju.

 4. Bet galvenais jau – cik mums patērētāji – ja Rīgā vien 55

 5. Vajg nosaukt to varoni kas ir devis tādu atļauju tirgot un kas atļauj vērt vaļa tādas tirgotavas.
  Ja to nevar nosaukt tādām akcijam 0vērtība,tas ir teātris pirms vēlēšanām.
  Tirgotavām jābūt atļaujai no domes ja nav tad 1000sodu.
  Kā to veica VDI kad vienu dzērāju paņem darbā bez līguma,vai tirgotājiem ir darba līgumi.

 6. TV1 tagad! VISS NOTIEK.

  jaukā ārstnieciskā zālīte.

Draugiem Facebook Twitter Google+