×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Straujuma: Latvijas neatkarība nav pārdodama (5)

Foto: LETAFoto: LETA

“Latvijas neatkarība nav pārdodama,” to, komentējot Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites izteikumus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma, teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Straujuma, komentējot kolēģes teikto, ka Latvijas politiķi saņēmuši priekšlikumu lētākām gāzes piegādēm apmaiņā pret izstāšanos no NATO, teica, ka ir runājusi ar Gribauskaiti, kura neesot atklājusi ne politiķu vārdus, ne šīs informācijas avotu.

Ne Straujumas, ne Ārlietu ministrijas rīcībā neesot ziņu, ka Latvijas politiķi būtu runājuši ar Krievijas pārstāvjiem, apspriežot izstāšanos no NATO.

“Desmit gadus esam Eiropas Savienībā (ES) un NATO. Neredzu pamatu runāt, par Latvijas virziena maiņu,” uzsvēra Straujuma.

Jau ziņots, ka Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Artis Pabriks (V) iepriekš pauda, ka Krievijas lētākas gāzes vai naftas piedāvājumi varētu tikt veikti zondēšanas nolūkos.

“Krievijas izteiktie piedāvājumi nebūs oficiāli. Tie ir vai nu provokatīva rakstura, vai veikti zondēšanas nolūkos,” uzskata Pabriks. “Mēs jau to redzējām valodas jautājumā. Krievija ir pierādījusi, ka aktīvi seko līdzi sabiedriskajam viedoklim Baltijā, un cenšas ietekmēt to, izmantojot masu saziņas līdzekļus,” teica politiķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. … ‘Latvijas neatkariba nav pardodama … Neesot zinu (MP un AM) … Neredzu pamatu runat, par Latvijas virziena mainu … ‘

    … Jauki, bet neparliecinosi … ! Ko un kam nozime ‘Latvijas neatkariba’ … Kads cits zin un ir gan saredzejis pamatu runat par pasreizejo politiku turpinosiem virzieniem … !!!!!!

    … Varbut citur ir jau noklausitas sarunas, aizkulises … slepenie dienesti darbojas efektivi, iznemot varbut pasu zeme, jo seit nespej vai negrib savakt info, lai apstadinatu pretvalstiskos, to aktualo darbibu valsts ‘neatkaribas’ grausana …

  2. Straujumamma piezvana Lietuvas Karalienei un saka: te Ķencis no Slātavijas pazvaņija. Kurš ta mums te to zemi vēl grib nopirkt? Mēs jau gribētu, bet mēs tak jau visu pārdevām: Jurmala krievam, par gāzi maksājam, sēžam klusāki par zemi, sīkāki par gnīdām. Lietuvas karaliene tā arī nesaprata, ko tā ome grib. Aizsūtīja pie Ķīnas un Krievijas vēstniekiem – tas ir Straujummammas un Bērziņopja līmenis. Tur varēs saņemt atbildes, kurā virzienā pareizais ceļš ejams – Austrumu partņor ņor part partņorstava.

  3. Latvija sen pārdota tirgojot pilsonību , uzturēšanās atļaujas, zemi un mežus, bijušās rūpnīcas , kuģus ,kapu pieminekļus ,kas sagriezti metāllūžņos .Saņemtā nauda ieripoja augsti stāvošu personu un partijnieku makos,bet nabadzīgākie ļautiņi to gatavi pārdot pat par lētāku šņabja pudeli .

  4. Cien. STRAUJUMAS KUNDZE!!! LIETUVAS VALSTS PREZIDENTE NERUNĀ PAR NO ZILA GAISA IZGRĀBTIEM FAKTIEM!??????? Pie tam PUBLISKI TO PAZIŅOJOT!? Mums TĀPAT KĀ LIETUVAI IR DROŠĪBAS IESTĀDES, KAM BŪTU JĀZIN… Domāju, ka tās arī zin… TAČU mēs VIENMĒR esam kā EZĪŠI MIGLĀ… Visos jautājumos VELKAMIES kā GLIEMEŽI aizmugurē LIETUVAI UN IGAUNIJAI!!! Tur tautu iesaista valstij nozīmīgu jautājumu risināšanā un valsts drošības iestādes savus darba rezultātus IESPĒJU robežās dara zināmus tautai PRETĒJI MUMS!????????? KĀPĒC??? Nevaru aizmirst Igaunijas KaPo vadītāja interviju LA!? NEKAS TĀDS NENOTIEK PIE MUMS – MUMS VISS IR VALSTS NOSLĒPUMS… Ko no visa SZECINĀT? DOMĀJIET, KO GRIBAT… Un domājam ARĪ…

    • Kā teica mana mamma, jāskatās vai ausis nekustās. Straujumai tās jāsedz ar abām rokām. Dabīgi, ka tā viņš arī ir, ne jau patukšo te I.Kalniņš čivināja lai atdod viņam brāļus – krievus. Bērziņa politika arī ārkārtīgi jocīga, viņš droši vien, taisās pārlaist visus nopietnus notikumus Mongolijā, jurtā. Var sanākt, ka tur arī paliks. Lieta aizgājusi tik tālu, ka melo bezkaunīgi; tauta visu norīs.

Draugiem Facebook Twitter Google+