Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Straujumas reitingi turpinājuši pazemināties arī oktobrī (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Oktobrī ir turpinājis palielināties to iedzīvotāju skaits, kuri Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) darbību vērtē negatīvi, liecina “Latvijas Faktu” veiktās aptaujas rezultāti.

Straujumas darbību negatīvi iepriekšējā mēnesī novērtējuši kopumā 45,2% iedzīvotāju. No tiem 27,8% atzinuši, ka darbību vērtē drīzāk negatīvi, bet 17,4% to vērtējuši negatīvi.

Līdz ar to ir samazinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kuri par premjerministres darbību izsakās pozitīvi – kopumā tādu bija 40,3%, no kuriem 31% teikuši, ka politiķes darbību vērtē drīzāk pozitīvi.

Tikmēr 10% atzinuši, ka nezina, kā vērtēt viņas darbību.

Straujumas reitingi turpina kristies jau kopš vasaras – augustā viņas darbību pozitīvi vērtējuši 43,1% iedzīvotāju, bet negatīvi – 41,4%. Vēl jūnijā atzinīgi bija izteikušies 55,5% iedzīvotāju, bet jūlijā – 46,3% respondentu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu kādi reitingi,….ko dod tie reitingi…..viņa taču nav nākusi uz skaistumkonkursu…,bet,strādāt.Strādāt viņa prot un tātad -VISS KĀRTĪBĀ.LAI VEICAS . Ja veiksies viņai,tad veiksies arī mums.Ticu viņai un paļaujos….

  2. Kādi viņai reitingi??
    Žēl vienkārši vecu cilvēku.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+