×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
31. marts, 2015
Drukāt

Streļčenoks: darbā sveicinos ar Strīķi, bet viņa pienākumus nepilda

strike_strelcenoks

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks šorīt Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka darbavietā sveicinās ar kādreizējo biroja priekšnieka vietnieci Jutu Strīķi, kura tagad ir pazemināta amatā.

“Varu jums pateikt, ka darbā es viņu [Strīķi] redzu, sveicinos, bet amata pienākumus viņa nepilda,” apgalvoja Streļčenoks.

Viņš uzsvēra, ka birojā kopumā ir tikai divi līdz trīs cilvēki, kuri negrib pildīt amata pienākumus. “99% no darbiniekiem nāk uz darbu strādāt. Šinī situācijā esmu pateicīgs gan [korupcijas] novērsējiem, gan apkarotājiem, operatīvajiem [darbiniekiem], izmeklētājiem par to, ka viņi, nākot uz darbu, tiešām pilda savus pienākumus,” sacīja KNAB priekšnieks.

Kā ziņots, Streļčenoks uzskata, ka Strīķe, ar kuru viņam ilgstoši izveidojies konflikts, nepilda savus amata pienākumus KNAB. Pērn Streļčenoks viņu atbrīvoja no biroja priekšnieka vietnieka amata, taču tiesa šo lēmumu atcēla. Pēc atjaunošanas amatā Streļčenoks Strīķei vienā no disciplinārlietām kā sodu piemēroja pazemināšanu amatā.

Tagad Streļčenoks uzskata, ka, cīnoties ar Strīķes amata pienākumu nepildīšanu, nākamais pareizais solis būtu “apkopot informāciju un iesniegt to tiesai, lai tiesa pieņem galīgo lēmumu”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+