Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. marts, 2015
Drukāt

Strenčos, sabojājot bankomātu, nozagta tajā esošā nauda (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šorīt, ap pulksten 3:30, Strenču novadā, Strenčos, Rīgas ielā, izsitot veikala Top ārējās durvis, iekļūts veikalā un, sabojājot bankomātu, no tā nozagta tur esošā nauda.

Policijā par notikušo zādzību sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policija turpina izmeklēšanu, visu apstākļu un iesaistīto personu noskaidrošanu.

Vienlaikus, lai sekmētu ātrāku notikušā noziedzīgā nodarījuma atklāšanu, policija lūdz iedzīvotājus, kuru rīcībā ir būtiska informācija, zvanīt pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kadas top durvis vajag uzzinat un tad rakstit

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (59)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+