Horoskopi un mistika
Horoskopi

Strīdus šodien jācenšas “apdzēst” jau pašā sākumā! Horoskopi 12.jūnijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudzās situācijās pareizie un oficiālie ceļi var izrādīties slēgti, taču tas nebūt nenozīmē, ka vajadzētu izvēlēties riskantus un nepārbaudītus ceļus – šodien tā ir ļoti viegli iekulties nepatikšanās. Šodien arī var gadīties enerģijas iztrūkums un principiāli strīdi, kurus visiem spēkiem jācenšas “apdzēst” pašā to sākumā. Dažiem cilvēkiem šodien nevajadzētu braukt pie stūres, bet izvēlēties sabiedrisko transportu.

Auns

Diena ir saistīta ar garīgo attīrīšanos, ar ģimeniskām vērtībām. Svarīga būs emocionālā pašsajūta. Jātiek vaļā no visa un visiem, kas tev dzīvē traucē un “velk lejā”.

Vērsis

Šī diena nesīs daudzas, iespējams arī nozīmīgas pārmaiņas Vēršu dzīvē, iespējams, tie būs kādi notikumi no pagātnes, kurus nāksies atrisināt. Šie notikumi var būt labi, gan slikti.

Dvīņi

Šodien būs viegli panākt savus mērķus un sasniegt to, ko vēlies, jo tu visiem simpatizēsi, lai arī ko tu darītu. Vari likt pamatus arī dažādiem nākotnes projektiem.

Vēzis

Laba diena izglītībai, semināriem, kursiem, kvalifikācijas paaugstināšanai. Esi taktisks un ja gribi norādīt kādam uz kļūdām, dari to saudzīgi.

Lauva

Iespējams, ka tevi atlaidīs no darba vai tu izlemsi aiziet pats. Iespējams, ka tu satiksi jaunus, interesantus cilvēkus, kas nākotnē kļūs par taviem partneriem. Ceļš līdz panākumiem var būt līkumots, bet tas tik un tā ir ceļš.

Jaunava

Iesējams enerģijas deficīts un pesimistisks noskaņojums. Tev nevajadzētu uzturēties vietās, kur ir daudz cilvēku, kā arī jācenšas izvairīties no stresa pilnām situācijām.

Svari

Nav izslēgts konflikts ar apkārtējiem, it īpaši, ja tu vēlies ticēt saviem sapņiem, bet viņi nē. Centies tomēr ar šiem cilvēkiem nestrīdēties, jo šie strīdi neuzlabos ne tavu, ne viņu dienu.

Skorpions

Nav izslēgts, ka Skorpioni var just negatīvas domas no apkārtējo puses. Tomēr tev šodien par spīti tam būs pa spēkam atrisināt vissarežģītākos uzdevumus. Tiem Skorpioniem, kas nesen sākuši braukt pie stūres, šodien to nevajadzētu darīt – labāk izvēlēties sabiedrisko transportu.

Strēlnieks

Tu šodien būsi izklaidīgs, tev būs grūti apkopot domas un izdomāt rīcības plānu. Tā dēļ var rasties dažādi nepatīkami pārpratumi. Nav labvēlīgs laiks, lai apmeklētu sabiedriskus pasākumus.

Mežāzis

Esi uzmanīgs ar informāciju. Neļauj izplatīties nepatiesai informācijai un nevairo baumas. Ieteicams ļauties dažādiem mājas darbiem – kārtošanai, uzkopšanai un tīrīšanai.

Ūdensvīrs

Laba diena tiem, kas strādā radošu darbu, nodarbojas ar sportu vai ļaujas vaļaspriekiem. Veiksmīga diena, lai tu savu auto aizvestu uz remontu.

Zivis

Negaidītas ziņas var likt tev mainīt šodienas plānus. Neaizraujies ar mīklainiem piedāvājumiem, izvairies no laika pavadīšanas ar slikti pazīstamiem cilvēkiem vienā kompānijā.

LA.lv