Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. jūnijs, 2016
Drukāt

Striptīzklubā Rīgā dejo nelegāli nodarbinātas ārvalstnieces

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs foto

Pagājušajā nedēļā Rīgā, pārbaudot kādu nesen atvērtu naktsklubu Dzirnavu ielā, tajā pieķertas nelegāli nodarbinātas ārzemju dejotājas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

10.jūnija naktī RPP darbinieki devās pārbaudē uz kādu nule atvērušos naktsklubu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka naktsklubā tiek sniegti striptīza pakalpojumi bez atbilstošas atļaujas, tādēļ par to uzsākta administratīvā lietvedība.

Tāpat noskaidrots, ka dejotājas, kuras bija Lietuvas un Baltkrievijas pilsones, klubā strādājušas bez darba līgumiem, par ko arī uzsākta administratīvā lieta.

Savukārt kluba bārā atrasts alkohols bez akcīzes preču zīmēm, tādēļ atsavinātas 37 pudeles. Arī par šo pārkāpumu uzsākta administratīvā lieta.

Papildus šiem pārkāpumiem konstatēti virkne citu pārkāpumu. Kopā uzsāktas deviņas administratīvās lietas.

RPP atgādina, ka arī turpmāk regulāri pārbaudīs šādas vietas. Īpaši šīs pārbaudes tiks veiktas tūrisma sezonas laikā, kad Rīgas izklaides vietās ir apmeklētāju skaita pieplūdums.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+