Mobilā versija
+4.8°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
16. jūnijs, 2016
Drukāt

Striptīzklubā Rīgā dejo nelegāli nodarbinātas ārvalstnieces

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs foto

Pagājušajā nedēļā Rīgā, pārbaudot kādu nesen atvērtu naktsklubu Dzirnavu ielā, tajā pieķertas nelegāli nodarbinātas ārzemju dejotājas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

10.jūnija naktī RPP darbinieki devās pārbaudē uz kādu nule atvērušos naktsklubu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka naktsklubā tiek sniegti striptīza pakalpojumi bez atbilstošas atļaujas, tādēļ par to uzsākta administratīvā lietvedība.

Tāpat noskaidrots, ka dejotājas, kuras bija Lietuvas un Baltkrievijas pilsones, klubā strādājušas bez darba līgumiem, par ko arī uzsākta administratīvā lieta.

Savukārt kluba bārā atrasts alkohols bez akcīzes preču zīmēm, tādēļ atsavinātas 37 pudeles. Arī par šo pārkāpumu uzsākta administratīvā lieta.

Papildus šiem pārkāpumiem konstatēti virkne citu pārkāpumu. Kopā uzsāktas deviņas administratīvās lietas.

RPP atgādina, ka arī turpmāk regulāri pārbaudīs šādas vietas. Īpaši šīs pārbaudes tiks veiktas tūrisma sezonas laikā, kad Rīgas izklaides vietās ir apmeklētāju skaita pieplūdums.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (64)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+