Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
16. jūnijs, 2016
Drukāt

Striptīzklubā Rīgā dejo nelegāli nodarbinātas ārvalstnieces

Foto: AFP/Scanpix/LETAFoto: AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs foto

Pagājušajā nedēļā Rīgā, pārbaudot kādu nesen atvērtu naktsklubu Dzirnavu ielā, tajā pieķertas nelegāli nodarbinātas ārzemju dejotājas, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

10.jūnija naktī RPP darbinieki devās pārbaudē uz kādu nule atvērušos naktsklubu. Pārbaudes laikā policisti konstatēja, ka naktsklubā tiek sniegti striptīza pakalpojumi bez atbilstošas atļaujas, tādēļ par to uzsākta administratīvā lietvedība.

Tāpat noskaidrots, ka dejotājas, kuras bija Lietuvas un Baltkrievijas pilsones, klubā strādājušas bez darba līgumiem, par ko arī uzsākta administratīvā lieta.

Savukārt kluba bārā atrasts alkohols bez akcīzes preču zīmēm, tādēļ atsavinātas 37 pudeles. Arī par šo pārkāpumu uzsākta administratīvā lieta.

Papildus šiem pārkāpumiem konstatēti virkne citu pārkāpumu. Kopā uzsāktas deviņas administratīvās lietas.

RPP atgādina, ka arī turpmāk regulāri pārbaudīs šādas vietas. Īpaši šīs pārbaudes tiks veiktas tūrisma sezonas laikā, kad Rīgas izklaides vietās ir apmeklētāju skaita pieplūdums.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (47)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+