Studenti nepadevās lēti 0

Latvijas basketbola līgas čempionāta cīņā par bronzas medaļām “Liepājas lauvas” pirmajā spēlē savā laukumā uzvarēja Latvijas Universitātes komandu ar 97:80.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Liepājnieki ar favorītu tiesībām spēli aizvadīja kā kaķa rotaļu ar peli. Sākumā 8:0 un 11:2, tad vājuma brīdis, neizšķirts (13:13), un pēc tam vadībā izrāvās gan viena, gan otra komanda. Studenti savas iespējas meklēja groza apakšā: pirmajā puslaikā 28 divpunktu metieni un tikai trīs trejači, Latvijas basketbolam neraksturīga proporcija. Arī cīņā par atlēkušo bumbu pārsvars bija viesu pusē. Tomēr puslaika beigu daļā lauvām izdevās izrāviens 22:7.

Otrajā puslaikā laukuma saimnieki nesekmīgo cīņu par atlēkušo bumbu kompensēja ar metienu precizitāti un agresivitāti, retāk kļūdījās. Uzbrukumā uguņoja Mārtiņš Kravčenko (attēlā) un Jānis Timma, Džošua Meijo saviem desmit punktiem pievienoja 11 rezultatīvas piespēles, un beigās “Liepājas lauvu” uzvara izrādījās pārliecinoša. Sērija turpināsies līdz kādas komandas trim uzvarām. Otrā spēle šodien notiks Rīgā.

BASKETBOLS

LBL ČEMPIONĀTS

Par bronzas medaļām

* “Liepājas lauvas” – “Latvijas Universitāte” 97:80 (20:19, 44:38, 67:56), Kravčenko 27, Timma 20, Ate 13, Meijo 10+11 RP, Helmanis un Literis pa 7, Pastušeņa 6, Bricis 5, Jakovičs 2; Plivda 22+9 AB, Peiners un Darģis pa 13, Aizpurs 9, Kravalis 8, Zēbergs 6, Dārgais 5, S. Vītols 4. Sērijā: 1:0.