×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Studentiem jādzīvo necilvēcīgos apstākļos (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studentiem par dzīvošanu kopmītnēs jāmaksā no 50 līdz pat 200 eiro, tomēr dzīvošanas apstākļi nebūt neatbilst pieprasītajai samaksai, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pie raidījuma vērsušies vairāki Rīgas Stradiņa universitātes medicīnas studenti, kuriem nav pieņemama universitātes vadības attieksme.

“Es visas dienesta viesnīcas vārdā lūdzu Jūsu palīdzību! Paši vairs netiekam galā! Daudzi studenti jau ir saslimuši, lielākā daļa nevar aiziet pat noskaloties, jo ūdens ir ledaini auksts.
Ļoti daudzi studenti ne tikai mācās, bet arī jau strādā. Kā lai viņi aiziet pie cilvēkiem, ja nav redzējuši ūdeni? Rīgas Stradiņa universitāte skaitās prestiža universitāte. Bet, kā tas var būt, ka viņi nepadomā par saviem studentiem?”jautā kāda Rīgas Stradiņu universitātes studente.

Pie kopmītnēm uzrunātie studenti apliecina, ka dienesta viesnīcā nav pieejams karstais ūdens. Studenti dodas mazgāties pie saviem draugiem, radiem, kuri dzīvo Rīgā. Tas sagādā pamatīgas neērtības, jo jāmēro liels attālums un jāmaksā par transportu.

Karstā ūdens padeves traucējumi saistīti ar kopmītņu remontdarbiem, kuros RSU ieguldījusi aptuveni 700 000 eiro.

“Celtnieki neuzlika pareizos ūdens maisītājus. Pie pazemināta ūdens spiediena aukstais ūdens ņēma virsroku. Tā bija celtniecības rezultātā radusies kļūda. Ēka nebija remontēta vairākus desmitus gadu,” skaidro RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers.

Studenti vēlas, lai tiktu veikts pārrēķins, jo pakalpojums ilgstoši nav saņemts pilnā apmērā. Rīgas Stradiņa universitātes vadība nolēmusi nepiekāpties studentiem un pieprasīt pilnu samaksu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāpieņem atpakaļ darbā uz pusslodzei santehnikas un siltuma speciālists Gunāronkulis. Viņa laikā bija gan karstais ūdenis, gan apkure darbojās.
    i

Draugiem Facebook Twitter Google+