Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gandarījumu sniegs kultūra! Horoskops 19. novembrim 0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Lielu gandarījumu daudziem sniegs kultūras pasākumu apmeklēšana. Šī diena palīdzēs bagātināties garīgi, tāpēc nepalaid garām šādu iespēju. Teicams brīdis, lai personisko telpu aizpildītu ar patiesiem un pozitīviem cilvēkiem. Tiem, kas vēl nav satikuši savu otro pusīti, iespējama liktenīga iepazīšanās.

Auns

Šodien Auns var sapņot un atpūsties, kā arī atslābināties un abstrahēties no problēmām. Šāds psiholoģisks treniņš ļaus uzkrāt enerģiju lieliem darbiem. Drīzumā tev būs jāieņem jauns amats, tāpēc neapmulsti. Ja Aunam gribēsies “rakņāties” pagātnē, tad labāk to nedarīt mīļotā cilvēka klātbūtnē.

Vērsis

Horoskops prognozē Vērsim juceklīgu dienu, kad kaut kas tiks aizmirsts, kaut kas tiks nokavēts un pat neviļus tiks paklupināts tuvs draugs. Esi uzmanīgāks vārdos un rīcībā. Ja saņemsi gribu un emocijas dūrē, tad visu varēsi pārvarēt. Mīlas lietās Vērsim vajag koncentrēt uzmanību uz tām partnera īpašībām, kuras viņš ievēroja pirmajā randiņā.

Dvīņi

Šodien Dvīņiem gaidāmi daudzi braucieni, lieli tēriņi un rūpes. Ja iesaistīsi savā darbībā tuvus cilvēkus, tad būsi ieguvējs. Pacenties visu izplānot līdz sīkumiem, lai kļūdu būtu mazāk. Finanšu jomā Dvīņiem uzsmaidīs veiksme, turklāt no pašas negaidītākās puses. Atļaujies sev pirkumus un izklaides.

Vēzis

Horoskops iesaka pēc dabas romantiskajam Vēzim atlikt malā darbu un svarīgas tikšanās. Šī diena piemērota enerģiskai darbībai, bet randiņi var noritēt ļoti veiksmīgi. Ģimenes Vēža ģimenē notiks kaut kas grandiozs. Ja tas saistīts ar pārcelšanos uz jaunu dzīvokli, tad tevi var apsveikt. Beidzot tas ir noticis!

Lauva

Šodien lielu gandarījumu Lauvam sniegs kultūras pasākumu apmeklēšana. Var aiziet uz teātri, kino vai koncertu. Kopumā šī diena palīdzēs bagātināties garīgi, tāpēc nepalaid garām šādu iespēju. Braucieni personiskās darīšanās noritēs lieliski. Tomēr nav izslēgts, ka nāksies maksāt soda naudu par satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Jaunava

Horoskops Jaunavai iesaka šodien darīt visu, kas nav saistīts ar finansēm un sadzīvi. Atpūties sev par prieku un nedomā par problēmām. Šī ir teicama diena, lai personisko telpu aizpildītu ar patiesiem un pozitīviem cilvēkiem. Vientuļajām Jaunavām iespējama liktenīga iepazīšanās, taču uzreiz būvēt tālejošu plānus nevajag.

Svari

Šodien Svariem nevajag iztapt savām vājībām. Jebkādi mēģinājumi kādu pavedināt vai paflirtēt un uzdzīvot beigsies ar izgāšanos. Vēlams nodarboties ar mājokļa pārplānošanu, remontu vai uzkopšanu. Ja tev patīk māksla, vakarā vari īstenot radošas idejas.

Skorpions

Horoskops iesaka Skorpionam pakāpeniski, nevis strauji atteikties no visa negatīvā un kaitīgā. Tas attiecas ne tikai uz saskarsmi ar cilvēkiem vai darbu, bet arī uzturu. Tu tādā mērā esi ielaidis veselības problēmas, ka tagad pat darbs nesniedz prieku. Sadzīves ķibeles Skorpionam palīdzēs atrisināt tāls radinieks. Piezvani viņam vakarā.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieks atradīsies krustcelēs – būt vai nebūt, teikt, vai noklusēt. Ja nezini ko darīt, pamet gaisā monētiņu. Dažkārt šādas banālas nebēdnības palīdz pieņemt lēmumu. Lietderīgi pieteikties apmācību kursos un apmeklēt seminārus, it īpaši, ja Strēlnieks ir ieguvis jaunu specialitāti.

Mežāzis

Horoskops neiesaka Mežāzim slavēt tos, kas nav viņa mazā pirkstiņa vērti. Ja sāksi cildināt kolēģus, pats paliksi ēnā. Priekšniecība novērtēs tavu darbu, bet prēmiju gaidi tikai mēneša beigās. Laba diena, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem, stiprinātu imunitāti un nodarboties ar sportu. Galvenais – visā ievērot mērenību.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīrs sajutīsies kā eksperimentētājs daudzos jautājumos. Tas vairāk attiecas uz profesionālo sfēru, kur tu parādīsi savu patieso meistarību un bagāto pieredzi. Mīlestībā nedzenies pēc ideāla, bet pieņem cilvēku tādu, kāds viņš ir.

Zivis

Horoskops prognozē neviennozīmīgu dienu, kad Zivīm gribēsies gan mīlestību, gan naudu, un visu uzreiz. Taču – lai to visu iegūtu, kaut kas ir jādod pretī. Tātad – jābūt ārkārtīgi uzmanīgam likteņa pavērsienu brīžos, kā arī jāierobežo sevi saskarsmē ar jauniem paziņām. Vakarā Zivīm vajag atturēties no alkoholisko dzērienu lietošanas.

LA.lv