Horoskopi un mistika
Horoskopi

Talismani 2018. gadam visām zodiaka zīmēm: krāsas, materiāli, nozīmes 16

Foto – Fotolia

Krāsas un materiāli

2018. gadā būs spēkā “uzstājīgs ieteikums” neizvēlēties talismanus zilā un sarkanā krāsā, kā arī visos to toņos. Tie ir pretrunā ar gada stihiju un krāsu, jo spēcīgi konkurē ar to. Zili un sarkan talismani atrodas spektra pretējos punktos gada krāsām, tāpēc var izkropļot Suņa gada pozitīvo enerģiju, brīdina ezoteriķi.

Attiecībā uz materiāliem vislabāk izmantot talismanus, kas izgatavoti no:
– koka;
– stikla;
– metāla;
– papīra;
– kaula;
– auduma;
– koraļļiem;
– māla;
– akmens.

Visi nosauktie materiāli ir dabīgi, un tiem ir tieša saistība ar Zemes stihiju. Talismani no šiem materiāliem palīdzēs saviem īpašniekiem uzlabot dzīvi un aizsargāties pret nebūšanām.
Tālāk uzzini labākos talismanus 2018. gadam katrai zodiaka zīmei!

Auns

Uguns, kas pārvalda Auna domas un darbus, ir viņu personiskā stihija. Tomēr jaunajā gadā šajā zīmē dzimušajiem būs nepieciešams miers un stabilitāte. Šos aspektus uguns nepiedāvā. Lai neitralizētu Uguns stihijas ietekmi uz Aunu, astrologi iesaka kā talismanus izvēlēties figūriņas no lieliem kokiem vai krūmiem, vai dažādu augu saknēm. Saknes taču stingri turas zemē, nodrošinot augšanu un plaukšanu. Labi talismani būs arī monētas, zelta rotaslietas, nelieli dārgmetālu stienīši.

Vērsis

Šajā zīmē dzimušie ir neatlaidīgi, mērķtiecīgi un ļoti gudri. Daudzi apskauž Vērsi par šīm īpašībām. 2018. gadā
Vērsim pietrūks lojalitātes, izdomas spēju, saprātīgas un mērenas impulsivitātes. Šīs īpašības stiprināt palīdzēs talismani, piemēram, spieķis un vizītkaršu bloks ar daudzām kabatiņām. Šie priekšmeti var būt ne tikai praktiski pielietojami, bet arī suvenīri, tātad samazinātas kopijas. Talismana spēks pieaugs daudzkārt, ja Vērsis to izgatavos pats savām rokām, piemēram, no kartona, koka vai māla.

Dvīņi

Pēc rakstura divdabīgajiem Dvīņiem 2018. gadā iesaka dzīvot pēc iespējas līdzsarotāk, atsakoties no iecienītajām virāžām un emociju salūta. Dvīņu auru jau tāpat pārslogo lieki pārdzīvojumu. Tikai rūpīga plānošana un situāciju padziļināta analīze palīdzēs Dvīņiem jaunajā gadā gūt panākumus. Lieko enerģiju un paviršo attieksmi pret daudziem dzīves jautājumiem palīdzēs mazināt šādi talismani:
– arfas figūriņa;
– atslēga;
– medūzas figūriņa;
– putna spalviņa.

Daudziem Dvīņiem veicas ļoti dažādās dzīves jomās. Lai neaizbaidītu veiksmi un pielabinātu gada dzīvnieku, var izmantot amuletus no ahāta, halcedona, safīra, serdolika un citrīna.

Vēzis

Principiālajam Vēzim nepatīk kompromisi, tāpēc būs grūti pārvarēt 2018. gadā gaidāmos šķēršļus. No otras puses, šajā zīmē dzimušajiem būs viegli pārvarēt uzbangojušās emocijas.

Galvenais akcents Suņa gadā Vēzim liekams uz patiesīgumu, uzticību apkārtējiem, prasmi piedot un veidot kompromisus.

Lai to īstenotu, šajā zīmē dzimušajiem iesaka iegādāties talismanus maza lietussardziņa, maza gaišas krāsas kabataslakatiņa, vēdekļa vai globusa formā. No minerāliem derēs mēnessakmens, topāzs, smaragds, aleksandrīts.

Lauva

Neskatoties uz piederību “zvēru karaliskajai sugai”, 2018. gadā Lauvām būs vajadzīgs regulārs enerģētisks atbalsts.

Tas tāpēc, ka savas pārmērīgās aktivitātes dēļ Lauvas var savus enerģijas resursus izsmelt jau pavasara beigās vai vasaras sākumā. Tam sekos atslābums un spēku izsīkums, kas var izraisīt pesimistisku noskaņojumu un pat depresijas veidošanos.

No tā izvairīties Lauvam palīdzēs spēcīgi talismani. Par tiem var kļūt šādi priekšmeti zeltainā vai piesātinātā karameļu krāsā:

– statuete vanaga galvas formā;

– “burvju” zizlis;

– zibens figūriņa;

– lampiņa.

Jaunava

Pragmatiskās, labsirdīgās, vērīgās un taisnīgās Jaunavas apveltītas ar iedzimtu gudrību un “caursišanas spēju”.

Suņa gadā šīs īpašības noderēs vēl labāk nekā citkārt. Tomēr astrologi iesaka Jaunavai nekļūt pārāk uzstājīgai.

Daži šajā zīmē dzimušie, dzenoties pēc panākumiem, var kļūt nekaunīgi un netaktiski pret citiem cilvēkiem. Turēt sevi rāmjos un izvairīties no sarežģījumiem palīdzēs noapaļotas formas amuleti no mīkstiem materiāliem, piemēram, auduma, papīra, māliem:

– banknotes, fotogrāfijas, biļetes (vēlams, senatnīgas);
– eņģeļa statuete;
– piezīmju grāmatiņa;
– mazs dekoratīvs spilventiņš – derēs arī adatu spilventiņš.

Svari

Visu gadu Svari, kuri paraduši meklēt harmoniju burtiski visā apkārtējā pasaulē, jutīsies nokļuvuši ārpus ierastās komforta zonas. Skrupulozais Suns pastāvīgi piespēlēs dažādas mīklas un sarežģītus uzdevumus. Lai tos veiksmīgi atrisinātu, Svariem būs vajadzīgs pamatīgs gribasspēks, neatlaidība un, protams, liels pacietības krājums.

Talismanus vēlams izvēlēties melnā, pelēk vai brūnā krāsā, no cietiem materiāliem, piemēram, akmens, metāla, kaula, stikla, koraļļiem. Tie var būt minerāli (ahāts, kvarcs, opāls, ametists), akmens lādītes, platīna rotas.

Skorpions

Gada saimnieka Suņa raksturs spēcīgi ietekmē aktīvos, kaislīgos un ļoti emocionālos Skorpionus. Daudzi no tiem gribēs mainīties, iegūstot tādas īpašības kā atturīgumu, pieticību, viedumu. Protams, tās visas ir pozitīvas īpašības, bet Skorpions pēc būtības ir maksimālists. Tāpēc viņš var pārcensties, metoties no viena izturēšanās veida pavisam atšķirīgā galējībā.

Lai tā nenotiktu un Skorions varētu atrast zelta vidusceļu, palīdzēs talismani pareizās ģeometriskās formās.

Talismans var būt keramiska, porcelāna vai koka figūriņa svaru, žongliera, piramīdas, smilšu pulksteņa formā.

Strēlnieks

Strēlnieki ir lieli avantūristi, kas prot saprātīgi riskēt, ir komunikabli un reizēm arī ļoti pašaizliedzīgi cilvēki – tieši tādas ir šī zvaigznāja ietekmē dzimušo galvenās rakstura īpašības. Suns nedaudz noslāpēs viņu dedzību, piedāvājot iespēju pārdomāt savu dzīvi un veidot nākotnes plānus, analizējot sevi un savu apkārtni dažādos aspektos. Strēlniekam veiksmi nesīs šādi talismani:

– minerāli (nefrīts, jašma, onikss);

– figūriņas groziņa, acs, rieksta, zvaigznes formā;

– sudraba izstrādājumi (gredzeni, kuloni, aproces, auskari).

Mežāzis

2018. gads Mežāzim būs visai sarežģīts šaubu, sevis un dzīves jēgas meklējumu laiks. Lai gan zvaigznes neparedz negatīvus notikumus, Mežāzim vienalga jābūt modram. Tiem, kas jau gada sākumā netiks galā ar šaubām un nespēs izvēlēties pareizus orientierus dzīvē, draud pamatīgs juceklis domās.

Atrast sev svarīgākos aspektus, izvēlēties pareizo virzienu, piešķirt rīcībai jēgu un izvirzīt konkrētus mērķus palīdzēs šādi talismani: zvaniņš, egļu zaru vainadziņš, kāpņu un riteņa figūriņas. Vēlams, lai amuleti būtu izgatavoti no kombinētiem materiāliem un tiem būtu vairākas dominējošās krāsas.

Ūdensvīrs

Vienmēr atklātais, atsaucīgais, attapīgais, ar nestandarta domāšanu apveltītais un kreatīvais Ūdensvīrs Suņa gadā var kļūt nedaudz noslēgts. Iedziļināties sevī liks dzīves apstākļi.

Nāksies izvēlēties starp bezrūpīgu pastaigu pa mākoņiem un centīgu darbu. Dabiski, daudzi Ūdensvīri izvēlēsies otro variantu. Bet nav jābaidās, ka iedvesma varētu kaut kur aizbēgt, bet radošā enerģija izsīkt pavisam. Tieši pretēji, jāpaliek dedzīgam un patiesam, vieglam un pozitīvam, jādāvā pasaulei savas smaids un labie darbi. Šajā ceļā palīdzēs talismani:

– atvērts vēdeklis;
– atvērtas grāmatas figūriņa;
– miniatūra kariete, helikopters, eņģeļu spārni;
– statuetes, torņa, laternas, lādītes formā.

Zivis

Šajā zīmē dzimušos 2018. gadā gaida daudzi un dažādi sapiņķerēti notikumi, gan priecīgi, gan pārdomu vērti. Bet pārdzīvot nevajag, jo Suns ir ar visām četrām ķepām Zivju pusē, palīdzot izkļūt kā uzvarētājam no vissarežģītākajām situācijām.

Saistītie raksti

Tomēr arī pašām Zivīm jāatbilst gada dzīvnieka mīluļa augstajām prasībām. Astrologi iesaka stiprināt ticību sev, paaugstināt pašvērtējumu, neskumt par sīkumiem un nespēlt galvu smiltīs, kad parādās kādi šķēršļi. Nepadoties grūtību priekšā palīdzēs spēcīgi talismani.

Par talismaniem var kļūt jebkuras daudzkrāsainas, nekonkrētas formas, noapaļotas figūriņas, kurās vērojama dažādu līniju krustošanās, ornamenti un raksti.

Kā aktivizēt talismanu?

Izvēloties talismanu, nepieciešams parūpēties par to, lai tas pareizi darbotos. Tāpēc priekšmetu jāuzlādē un jānoskaņo uz personīgo enerģētisko vini. Pusnaktī pilnā vai augošā mēnesī stingri paņem izraudzīto lietiņu plaukstās. Pirms tam iededz telpā gaismu vai noliec uz galda iedegtu sveci. Arī sveces krāsai jāatbilst gada krāsai, tātad jābūt dzeltenai vai zeltainai.

LA.lv