Horoskopi un mistika
Horoskopi

Taupi un tu sakrāsi! Horoskops 21.jūlijam0

Dienas noskaņa

Daudzus gaida panākumi visās jomās. Nesteidzies dalīties ar informāciju ar pirmo garāmgājēju. Iemācies patiesi baudīt dzīves vienkāršos priekus. Nezaudē kontroli pār sevi – pretējā gadījumā pietiks ar mazāko šķērsli, lai pakluptu.

Auns

Diena simbolizē aktivitāti, neatlaidību. Auns visiem spēkiem tieksies panākt līderību viņa izvēlētajā karjerā. Viņš ir liberāls, neparasti dāsns un vēlas, lai visi apkārt skaļi viņu slavētu. Domājams, tev pietrūkst smalkjūtības, takta un pieticības. Aizdomājies par to šodien, citādi tu izprovocēsi apkārtējo skaudību, konfrontāciju, intrigas.

Vērsis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjus gaida panākumi visās jomās. Pateicoties saprātīgas ekonomijas režīmam, tu varēsi strauji uzkrāt ievērojamu naudas summu. Iztērē sakrāto naudu nekustamā īpašuma iegādei vai citam lielam pirkumam.

Dvīņi

Šodien noslēgts darījums var atnest Dvīņiem stabilus ienākumus un izlīdzēt grūtos materiālos apstākļos. Visās finanšu operācijās izvairies no nepamatota riska.

Vēzis

Iespējams, lielās darba un mācību slodzes dēļ paliks maz laika saskarsmei ar mīļoto. Atšķirtība vienam no otra būs pat lietderīga – jūs vairāk cienīsiet iespēju pabūt divatā.

Lauva

Šodien īpašu delikātumu prasīs naudas jautājumi. Lauvas tieksies atcerēties par problēmām savstarpējās attiecībās, kas līdz galam netika atrisinātas. Šodien nodarbojies ar iesāktajiem projektiem, neveicot tajos būtiskas izmaiņas un neizdarot neplānotas darbības. Nesteidzies dalīties ar informāciju ar pirmo garāmgājēju.

Jaunava

Šodien daudzām Jaunavām svarīga būs spēcīga aizmugure. Zvaigžņu stāvoklis šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ļaus izpaust savu nozīmīgumu un neatkarību vispārpieņemtos, cieņu raisošos veidos. Iemācies patiesi baudīt savas esības vienkāršos priekus.

Svari

Planētu stāvoklis var pamudināt Svarus uz sapņainību, vieglprātību un centieniem gūt baudu no dzīves. Dzīve šķitīs viegla un bezrūpīga. Nav piemērots laiks finanšu aktivitātei, līgumu slēgšanai vai laušanai.

Skorpions

Šīs dienas plānus var izjaukt pārmērīgs pragmatisms. Centies turēties tālāk no priekšniecības un neceri uz amata paaugstinājumu. Pret tevi var attiekties netaisnīgi.

Strēlnieks

Dienas otrajā pusē sakārtot lietas būs grūtāk slēptu šķēršļu dēļ, kas prasa ievērojamus tēriņus. Nevīžīgie padotie var izvest tevi no pacietības. Lai pilnveidotos, dažkārt vienkārši ir jāriskē un jāuzņemas atbildība. Lai saprastu, kāds tev ir potenciāls, jārīkojas pretēji apstākļiem.

Mežāzis

Iespējama naudas saņemšana no oficiālām iestādēm (subsīdijas, apdrošināšana), kā arī paaugstināta interese par vecāka gadagājuma radinieku testamentu. Tu labi orientējies finanšu jautājumos, un tad, ja tev parādīsies nauda, pacenties kļūt par vērīgu investoru.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai kāds arī nebūtu tavs vecums, šodien lietišķajā sfērā tu spēsi veikt atklājumus. Savukārt mīlestības lietās tu būsi romantiķis, tev svarīgākas būs jūtas, nevis darbība. Ja tu zaudēsi kontroli pār sevi, tad pietiks ar mazāko šķērsli, lai pakluptu.

Zivis

Iespējams, attiecības ar kolēģiem un pakļautajiem mainīsies uz labo pusi. Šodien nav izslēgti strīdi, konflikti. Pacenties izrādīt sapratni un neizdarīt spiedienu uz apkārtējiem. Koncentrējies uz dienesta pienākumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
36 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Piecelties! Ekonomiskā tiesa nāk!”
17 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
“Apollo 11”. ASV atceras Mēness uzvaru
1 stunda