Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. augusts, 2013
Drukāt

“Tele2” izveidojis pirmo nacionālo mūzikas straumēšanas servisu “Streamus”

LETALETA

Mobilo sakaru operators “Tele2”, sadarbojoties ar Latvijas uzņēmumu “Music Online”, ir izveidojis nacionālo mūzikas straumēšanas servisu “Streamus”, kas ļauj datorā vai ar aplikācijas palīdzību telefonā klausīties Latvijas mūziķu un pasaules zvaigžņu repertuāru – vairākus miljonus dziesmu.

Kā biznesa portālu “Nozare.lv” informēja aplikācijas veidotāji, noslēgtie līgumi ar mūzikas izdevēju “Universal Music Group” un citām pasaules mēroga ierakstu kompānijām “Streamus” lietotājiem ļaušot neierobežoti klausīties gan agrīnos “The Rolling Stones” albumus, gan aktuālāko no “Lady Gaga”, “Lana Del Ray”, U2, “Metallica” un citiem mūziķiem.

“Streamus” piedāvāšot klausīties plašu legāli pieejamo Latvijas mūziku, pateicoties noslēgtajai sadarbībai ar teju visiem Latvijas populārāko mūziķu izdevējiem.

“Tele2” ielūdz uz “Streamus” atklāšanas koncertu Kalnciema kvartālā 7.augustā, ieeja no plkst. 19. Koncerts ir bez maksas, un to apmeklēt ir aicināti gan mediju pārstāvji, gan ikviens interesents.

Pasākumā piedalīsies Toms Grēviņš, trio – Rolands Ūdris, Ilona Balode un Vilnis Krieviņš, Juris Kaukulis (“Dzelzs Vilks”), Dons, Goran-Gora, kā arī Māra Upmane-Holšteine un Juris Kalnišs (“Astro’n’out”).

Bez muziķu uzstāšanās paredzēta “Streamus” prezentācija, kuru vadīs “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis un “Music Online” izpilddirektors Kārlis Būmeisters.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+