×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. aprīlis, 2015
Drukāt

Tērvetes parkā Valpurģu naktī pieradinās Rūķu Pūķi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

30. aprīlī Tērvetes dabas parkā notiks ikgadējais tradicionālais pasākums, kas veltīts pavasara atmodai – Valpurģu nakts mistērijas, portālam LA.lv pastāstīja dabas parka informācijas centrā.

Pašiem mazākajiem parka apmeklētājiem Rūķu sētā no plkst. 19 līdz 21 tiks svinēta Krēslas stunda. Šogad gaidāms iepriekš nebijis notikums – Rūķu Pūķa pieradināšana, kurā ģimenēm būs jātrenē veiklība, jāapgūst dažādas prasmes, jāapbruņojas ar pacietību un uzmanību. Tāpat rīkotāji sola “Čučumuižas” koncertuzvedumu un Rūķu Pūķa parādīšanos.

Pasaku mežā no plkst. 21 līdz 23 gaidāma tikšanās ar jautrām un labvēlīgām Sila Raganiņām, jestriem Velliem un gudrām zāļu tēju Dižraganām. Pasaku meža atrakciju laukumā svētku dalībniekus priecēs atraktīvie dejotāji no Rundāles un Auces, estrādi pieskandēs bungas un dūdas! Īpašu noskaņu un prieku apmeklētājiem sniegs populārās grupas “Triānas Parks” koncerts.

Pasākuma gaitā tiks apbalvotas oriģinālākās un interesantākās maskas. “Kulminācija sagaidāma ar kādu īpašu šovu, kuru paturēsim noslēpumā un pasniegsim kā dāvanu visiem svētku dalībniekiem,” sola dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece Laura Zalcmane.

Pasākuma rīkotāji lūdz apmeklētājiem tērpties interesantos tērpos un maskās, līdzi ņemot lukturīšus un labu omu.

Ieeja ar parka biļetēm, biļete Pasaku bānītī maksās 0.75 eiro (1 pietura 1 personai).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+