Kokteilis
Stilo

TESTS. Izvēlies gredzentiņu un uzzini noslēpumu! 16

Ļoti sievišķīgs tests ar gredzentiņiem. Pareizi izvēlēts gredzens vienmēr izskatās smalki un skaisti. Izvēlies vienu no attēlā redzamajiem un uzzini par sevi kaut ko jaunu un interesantu.
Galvenais, izdari izvēli, ilgi neprātojot, lai atbildētu zemapziņa, nevis apdomīgais prāts!

Pirmais gredzentiņš
Tava dvēsele ir noilgojusies pēc greznības. Tu vienmēr sapņo par visu labāko un reti samierinies ar viduvēju rezultātu. Tāda pieeja ļauj bieži sasniegt vēlamo. Bet reizēm vērts vienkārši apstāties uz mirkli un baudīt tagadni.

Otrais gredzentiņš
Tas liecina par tavas dvēseles viengabalainību. Tev piemīt izsmalcināta gaume, un tu proti vienmēr un visur atrast skaisto. Tu centies turēties tālāk no lielībniekiem un tiem, kuriem patīk pūst miglu acīs. Tu esi labestīgs, praktisks un atsaucīgs cilvēks.

Trešais gredzentiņš
Tu esi sieviete ar ļoti romantisku dvēseli. Citos cilvēkos tu augstu vērtē uzticamību, draudzīgumu, labsirdību un atsaucību. Šīs īpašības piemīt arī tev pašai. Ģimenes vērtības tev vienmēr ir pirmajā vietā. Tieši ģimenē tu smelies spēku un iedvesmu.

Saistītie raksti

Ceturtais gredzentiņš
Dvēselē tu esi īsta karaliene. Tevī lieliski sadzīvo sievišķīgs maigums un stingrs raksturs. Pateicoties savam šarmam, tu vienmēr panāc, ko vēlies. Bet, ja vajadzīga nopietnība, tu vari rīkoties ļoti izlēmīgi. Pēdējais vārds vienmēr pieder tev.

Piektais gredzentiņš
Tu esi radošs cilvēks. Tev patīk vienmēr uzzināt kaut ko jaunu, kā arī veltīt laiku pašattīstībai. Tai pašā laikā tu neesi gatava atteikties no materiāliem labumiem, kurus piedāvā dzīve. Tu centies visu darīt pēc maksimālās programmas. Turklāt tu esi ļoti interesants sarunbiedrs!

LA.lv