Latvijā
Rīga

Tēvs aizved meitu uz parku, lai pa kluso dzertu alu0

Tēvs ar alkoholu Rīgas parkā. Foto – RPP

Kāds tēvs aizvedis meitu uz parku, lai pa kluso dzertu alu, jo dzīvesbiedre mājās to nav ļāvusi, ziņo Rīgas Pašvaldības policija.

17. februārī neilgi pēc pulksten 13 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu manāmi iereibušu vīrieti ar mazu bērnu Kobes dārzā.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, pamanīja pirmsskolas vecuma bērnu ar ragaviņām. Savukārt blakus uz soliņa sēdēja vīrietis ar atvērtu alus skārdeni. Policisti uzsāka sarunu ar manāmi iereibušo vīrieti. Jau pirmo sarunas minūšu laikā no viņa sajusta spēcīga alkoholam raksturīgā smaka.

Pārkāpējs arī likumsargu klātbūtnē nekautrējās lietot grādīgo dzērienu. Vīrietim vairākkārtīgi dots rīkojums pārtraukt administratīvo pārkāpumu.

Pārrunu laikā kungs atklāja, ka mājās viņam mīļotā neļaujot lietot alkoholu, tāpēc aizvedis meitu uz parku, lai netraucēti dzertu alu. Vienlaikus policisti sazinājās ar bērna māti, kura ieradās notikuma vietā.

Bērns nodots mātei. Savukārt vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,80 promiļu reibumā. Pārkāpējam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu, atkārtoti gada laikā. Vīrietim piemērots naudas sods 140 eiro apmērā.

Papildus lietas materiāli saistībā ar bērna tiesību pārkāpumiem nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

LA.lv