×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. februāris, 2016
Drukāt

Tiesās vīriešus, pie kuriem atrada metamfetamīnu aptuveni 45 000 eiro vērtībā

Foto: VP ONAPFoto: VP ONAP

Valsts policijas (VP) Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki lūguši prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret personu grupu, kas tiek turēta aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielos apmēros, LA.lv pavēstīja VP pārstāve Diāna Lūkina.

Pērnā gada oktobrī VP ONAP darbinieki, veicot iepriekš saņemtas informācijas pārbaudi, noskaidroja personas, kuras, iespējams, tirgo narkotiskās vielas. Aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu policisti pagājušā gada oktobrī aizturēja trīs personas – 1977. un divus 1960. gadā dzimušus vīriešus.

Kriminālprocesa ietvaros tika veiktas sešas kratīšanas aizturēto personu dzīvesvietās un viņiem piederošos transportlīdzekļos. Kopumā tika atrasti un atsavināti trīs kilogrami metamfetamīna – tā kopējā summa melnajā tirgū var sasniegt aptuveni 45 tūkstošus eiro.

2016. gada februārī VP ONAP darbinieki ir pabeiguši pirmstiesas izmeklēšanu un kriminālprocesu nosūtījuši kriminālvajāšanas uzsākšanai Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai. Aizdomās turētajiem tiek inkriminēts noziegums – narkotisko vielu neatļauta realizēšana grupā lielos apmēros. Krimināllikumā par šādu noziegumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, norāda Lūkina.

Aizturētās personas jau iepriekš sauktas pie kriminālatbildības par dažāda veida noziegumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+