Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. augusts, 2016
Drukāt

Tiešraide: Piena paku laivu regate

LMT_piena-paku-regate_med2

La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju LMT Straume sestdien, 27. augustā no plkst. 15.00 aicina tiešraidē vērot “XIV Baltais Piena paku laivu regati”, kas norisināsies Jelgavā, Lielupes ūdeņos.

Piena paku laivu regate ir izaicinājums ikvienam dalībniekam, jo, būvējot laivas un īstenojot vispārdrošākās idejas, jāņem vērā fizikas likumi. Sacensības jautrākas padara tas, ka laivas tiks darbinātas tikai ar cilvēka spēka palīdzību.

Laurus plūks ne tikai ātrākā laiva, žūrija novērtēs arī radošākās idejas un tehniskos risinājumus. Vērtēšana notiks sešās nominācijās: “oriģinālākā laiva”, “visatraktīvākā komanda”, “inovatīvākā laiva”, “treknākais piena plosts”, “pilnīgs sviests” un “ātrākā laiva”.

Piena paku laivu regates tiešraide skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv. Regates dalībnieki un skatītāji aicināti piedalīties Twitter sarunā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+