×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

Timčuks: Krievijas armijas spēki turpina uzbrukumu Donbasā

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas armijas spēki un prokremliskie kaujinieki turpina uzbrukumu Donbasā, savā “Facebook” lapā otrdien paziņojis organizācijas “Informatīvā pretestība” koordinators Dmitro Timčuks.

“Situācija karadarbības zonā vēl joprojām ir ļoti sarežģīta. Krievijas karavīri un teroristi sākuši uzbrukumus, iegūstot papildspēkus no Krievijas Federācijas teritorijas,” raksta Timčuks.

Kā liecina koordinatoram esošā informācija, ieņemtajās teritorijās Krievijas karavīri izveido kontrolposteņus un apbruņo noteiktus punktus.

Kā precizē Timčuks, Krievijas karavīri fiksēti Vasiļivkas, Rozdoļnes un Komsomoļskes tuvumā.

Doņeckas apgabalā Krievijas karavīri arī apšaudījuši medicīnisko kolonnu ar ukraiņu karavīriem.

“Automobiļu kolonai bija atbilstošais marķējums (…). Tomēr, pēc savām parastajām tradīcijām, teroristi Krievijas armijas formās apšauda Ukrainas karaspēka medicīniskās kolonnas, kas pārvadā ievainotos un ir marķētas ar attiecīgajām atpazīstamības zīmēm,” vēstīja Timčuks.

Tikmēr no Luhanskas vadības pienākušas ziņas, ka Krievijas Federācijas karaspēka pārstāvji pieprasījuši tiem piešķirt zemes gabalu kritušo apbedīšanai. Kā uzskatīja Timčuks, tas ir nepieciešams Krievijas kritušo apbedīšanai.

Šobrīd Ukrainas karavīri veic pārgrupēšanos un raida atbildes uguni. Pagājušās diennakts laikā pretterorisma spēki iznīcinājuši vienu “BM-21 Grad” un divus “PC30 Smerč” reaktīvos mīnmetējus, kā arī 50 kaujiniekus, paziņoja Timčuks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+