Latvijā
Novados

Traģēdija Daugavpilī: Meitene pirms nāves sadedzinājusi vējjaku 16

Kadrs no video

Pagājušajā nedēļā Daugavpilī traģiski mirusī meitene, kura, iespējams, nolēca no 12.stāvu augstceltnes, pirms traģēdijas kopā ar draudzeni sadedzinājusi savu vējjaku, kas esot viens no pašnāvību spēles “Zilais valis” elementiem, vēstīja LTV7 raidījums “Ličnoje Delo”.

Jau vēstīts, ka naktī no 22.marta uz 23.martu Daugavpilī no kādas mājas 12. stāva, iespējams, ir nokritusi nepilngadīga meitene. Ierodoties notikuma vietā likumsargi guva apstiprinājumu šai informācijai.

Saistītie raksti

Kāds aculiecinieks, kurš uz notikuma vietu izsaucis mediķus, raidījumam pastāstījis, ka vispirms izdzirdējis kliedzienus, ka nokritusi meitene. Viņš izskrējis uz ielas un ieraudzījis uz zeme gulošo ķermeni.

Meitene no gūtajām traumām mirusi ceļā uz slimnīcu. Savukārt viņas draudzene bezsamaņas stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Notikuma vietā atrasta sadedzināta vējjaka, kas, visticamāk, piederējusi bojā gājušajai meitenei. Vējjakas novilkšana pirms pašnāvības veikšanas esot viens no spēles “Zilais valis” rituāliem.

Traģēdija satriekusi meiteņu skolasbiedrus. Daļa atzina, ka paši spēlējuši “nāves spēli”, taču kameras priekšā atteicās par to runāt.

Gan skolasbiedri, gan bojā gājušās meitenes tuvinieki nesaprot, kāpēc viņa tā rīkojusies, raksturojot viņu kā mierīgu un spēcīgu cilvēku.

Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus Valsts policija (VP) ir sākusi kriminālprocesu un notiek izmeklēšana. Tostarp tiks pārbaudīts, vai konkrētais gadījums ir saistīts ar minēto personu iesaistīšanos jebkādu izaicinājuma spēļu vai to elementu īstenošanā.

Sīkākas izmeklēšanas detaļas izmeklēšanas interesēs policija nekomentē.

LA.lv