Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. novembris, 2013
Drukāt

Traģēdija “Maxima”: veikala drupās vēl dzirdami pazudušo telefonu signāli

LETALETA

Iebrucis veikals "Maxima" Zolitūdē.

Šorīt ap plkst.7 glābēji Zolitūdē sabrukušā lielveikala “Maxima” drupās atkārtoti izslēdza visu tehniku un gaismas, lai meklētu gruvešos palikušos cilvēkus.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere, glābēji mēģināja saklausīt telefonu zvanu signālus un tādus arī vairākās vietās saklausīja.

Cerības, ka cilvēki drupās varētu būt izdzīvojuši, arvien samazinās, taču glābēji cer, ka dzīvības vēl izdosies glābt.

Sabrukušās konstrukcijas un būvgruži tiek celti lēnām un prātīgi, lai drupās nesaspiestu potenciālos izdzīvojušos.

Ceturtdienas vakarā Zolitūdē sabrukušā lielveikala “Maxima” drupās līdz plkst.7.30 atrastas 18 bojāgājušo cilvēku mirstīgās atliekas, apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava. Trīs no bojāgājušajiem ir ugunsdzēsēji.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, negadījumā cietuši 34 cilvēki, no tiem 28 nogādāti slimnīcās, sešiem sniegta palīdzība notikuma vietā. Cietušo vidū astoņi ir ugunsdzēsēji.

Joprojām nav zināms precīzs gruvešos iesprostoto cilvēku skaits.

Valsts policijā saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess, notiek tā izmeklēšana.

Lai uzzinātu par saviem tuviniekiem, kuri, iespējams, cietuši šajā nelaimē un nogādāti slimnīcā, iedzīvotāji var zvanīt uz numuriem 67 337 813 un 25 617 442.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+