×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2017
Drukāt

Tramps par padomnieku Baltajā namā iecels savu znotu (1)

Foto Reuters/Scanpix/LETAFoto Reuters/Scanpix/LETA

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps par vecāko padomnieku Baltajā namā iecels savu znotu Džaredu Kušneru, pirmdien paziņoja jaunievēlētais republikāņu prezidents.

Tramps atklāja, ka Kušners būs “prezidenta vecākais padomnieks”.

Trampa pārejas komanda pavēstīja, ka Kušners atteiksies no savas algas administrācijā.

Kušners jaunajā amatā cieši sadarbosies ar topošas Trampa administrācijas kancelejas vadītāju Reinsu Prībusu un galveno stratēģi Stīvu Benonu, lai realizētu Trampa darba kārtību. piebilsts pārejas komandas paziņojumā.

“Džareds kampaņas un pārejas laikā bija milzīga vērtība un uzticams padomnieks, un es esmu lepns, ka viņš manā administrācijā ieņems nozīmīgu vadības lomu” paziņoja Tramps.

“Viņš ir bijis ārkārtīgi veiksmīgs gan biznesā, gan tagad arī politikā. Viņš būs nenovērtējams manas komandas loceklis, man izvirzot un realizējot ambiciozu darba kārtību,” piebilda jaunievēlētais prezidents.

Kušners, kuram nav pieredzes politiskos amatos, iecelšanu amatā nosauca par “pagodinājumu”.

Jau tika prognozēts, ka Kušneram tiks piedāvāta pozīcija Trampa administrācijā, tomēr nebija zināms, kāda īsti būs viņa loma.

Šai pozīcijai nav nepieciešams apstiprinājums Senātā, tomēr nav zināms, kā Kušnera iecelšana amatā atbildīs federālajam antinepotisma likumam, kas liedz prezidentam pieņemt darbā radiniekus.

Tāpat kā Tramps, arī Kušners ir Ņujorkā dzīvojošs nekustamo īpašumu attīstītājs ar plašiem biznesa sakariem, kas var radīt jautājumus par interešu konfliktiem.

35 gadus vecais Kušners kopš 2009.gada ir precējies ar Trampa vecāko meitu Ivanku.

Kušners aktīvi piedalījās Trampa pirmsvēlēšanu kampaņā, iesaistoties nozīmīgos stratēģijas, personāla un finansējuma piesaistes jautājumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Itkā Kušners kurjēs Tuvo Austrumu politiku. Tātad no multimiljonāra drīz kļūs par miljarderu ja būs paklausīgs un gudrs. It kā pieminētais likums uz balto namu neattiecās.

Draugiem Facebook Twitter Google+