×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. decembris, 2015
Drukāt

“Transleitera” dziesma par Porziņģi – viena no labākajām sporta reklāmām ASV

Kadrs no videoKadrs no video

Laikraksts “The New York Daily News” talantīgā latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētās Ņujorkas “Knicks” komandas spēļu reklāmu, kurā skan apvienības “Transleiteris” dziesma, ierindojis starp labākajām šī gada sporta reklāmām.

Laikraksts norāda, ka “Transleiteris” dziesmu par Porziņģi sacerēja neilgi pēc tam, kad jaunais basketbolists nokļuva komandas “Knicks” rindās. “Sākotnēji tā pievērsa maz uzmanības. Taču dziesmas izmantošana spēles reklāmā bija iedvesmojoša,” raksta “The New York Daily News”.

Laikraksta uzmanību pievērsa ESPN televīzijas reklāma par Ņujorkas derbiju starp “Knicks” un Bruklinas “Nets” komandām, kurā izmantota “Transleitera” dziesma un latviski rakstīta frāze “Šī ir jūsu spēli”. Kā iepriekš noskaidroja aģentūra LETA, šī bija tikai pirmā reklāma un gaidāmas vēl vairākas.

Kā ziņots, latviešu mūziķu apvienība “Transleiteris” noslēgusi reklāmas līgumu ar ietekmīgo Ziemeļamerikas sporta mediju ESPN, kurā ar viņu dziesmu tiek reklamētas Ņujorkas “Knicks” komandas spēles.

“ESPN sazinājās ar “Transleiteri”, piedāvājot vairākus līguma variantus,” aģentūrai LETA iepriekš atklāja mūziķu pārstāvji, stāstot, ka precīza līguma summa vēl nebija zināma, bet reklāmas kampaņai bija jāilgst vismaz līdz 7.decembrim.

Šajā vasarā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda “Knicks” izvēlējās Porziņģi jauno spēlētāju draftā ar ļoti augsto ceturto numuru, un uzreiz pēc tā “Transleiteris” radīja dziesmu “Porziņģis”, kas guva popularitāti arī Ziemeļamerikā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+