×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. oktobris, 2015
Drukāt

Trīs dienas nedēļas nogalē paies Lenona zīmē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 9. līdz 11. oktobrim Rīgā, Doma laukumā, norisināsies labdarības koncerts par godu leģendārās grupas “The Beatles” solista Džona Lenona (9.10.1940 – 8.12.1980) 75. gadu jubilejai, vēsta rīkotāji – “Riga Festival” un fonds “YES Foundation”.

Trīs dienu garumā uz skatuves, kas atradīsies pašā Vecrīgas sirdī, mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Gruzijas savā interpretācijā izpildīs 108 “Liverpūles četrinieka” dziesmas. Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 30 grupas un solistu, tostarp Twins Peek (LV), UpSent (LV), Laime Pilnīga (LV), Grupa Keksi (LV), Edmund Kashevsky (LV), Wake Up (LV), Mitrokhin’s Master Band (LV), ELPO (LV), Денис Кириллов DNK & Olga Lavrenenko (RU), DJ Lasha Von Chapel (GE), Breaze (LT), Ruslan Px (EE), Kathmandu Fusion Band (NP & LV) un daudzi citi. Festivālu vadīs Santa Getmančuka un Anna Lieckalniņa.

“Šādi koncerti norisināsies arī Liverpūlē, Londonā, Ņujorkā, Madridē, Maskavā un citās pilsētās, taču Rīga ir vienīgā pilsēta visā pasaulē, kura rīko trīs dienu festivālu Džona Lenona piemiņai,” – stāsta “YES Foundation” pārstāve Mišela Šehurina un festivāla organizators Juris Švāns

Rīkotāji stāsta, ka uz skatuves tiks novietots liels LED ekrāns, lai veiktu telekomunikāciju ar citām svinošajām pilsētām.

Organizatori uzsver, ka festivāls ir bezpeļņas pasākums, un iedrošina ikvienu palīdzēt un piedalīties tā īstenošanā. Īpašu atbalstu šī festivāla ietvaros gūs latviešu talanti – daļa no festivāla laikā ziedotajiem līdzekļiem tiks piešķirts jauno un talantīgo mākslinieku – Veras Bondares un Olgas Smirnovas – izstāžu rīkošanai.

“Galvenā šī pasākuma uzdevums – ar mūzikas palīdzību ikvienam atgādināt “Beatles” filozofiju, kas mainīja visas pasaules redzējumu: “Esiet atvērti, esiet patiesi, esiet cienīgi, esiet sirsnīgi, mīliet un uzticieties,” vēsta festivāla organizators Juris Švāns.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+