Trīs pendeles un kaujiniecisks neizšķirts līderu spēlē 0

Latvijas Virslīgas furbolā līderu spēlē “JPFS/Spartaks” no 0:2 panāca 2:2 spēlē pret Daugavpils” Daugavu”, nezaudējot astoto spēli pēc kārtas.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Abu komandu spēlē toni nosaka daudzi leģionāri, abas komandas spēlē tehnisku futbolu, taču acīmredzot spēles svarīgums pirmajā puslaikā nevienam no pretiniekiem neļāva nodemonstrēt savu labāko futbolu. Kopumā piesardzīga spēle un likumsakarīgs 0:0 pārtraukumā ejot.

Bija skaidrs, ka uz aktīvāku rīcību komandas var izprovocēt kādas komandas gūti vārti. Tādi krita jau otrā puslaika ievadā – 53. minūtē Mamuka Gongadze realizēja par Kovaļova nogāšanu piešķirto 11 metru soda sitienu. “Spartaks” metās uzbrukumā, taču 64. minūtē rezultāts bija jau 0:2 – Uļjanovs bija īstajā vietā un brīdī pēc daugavpiliešu stūra sitiena izspēles.

Šķita, ka krēsla apvij ne tikai laukumu, bet arī jūrmalnieku cerības uz izglābšanos. Tomēr šoreiz veiksme bija “Spartak” pusē – divi noteikumu pārkāpumi soda laukumā (tiesa, otrais visai diskutabls) un divas tiesneša Andra Treimaņa piešķirtas pendeles jūrmalniekiem ļāva izglābties. Tiesa, atkal ne bez veiksmes palīdzības – pirmajā gadījumā Jemeļina sisto bumbu Ikstens ar kājām atsiita, taču pie tās pirmais atkal bija Jemeļins un raidīja to vārtos. 86. minūtē pie 11 metru sitiena izpildīšanas ķērās Moskera – šoreiz bez variantiem vārtsargam.

Spēles iznākums, kurš it kā varēja apmierināt abas komandas – Daugava” paliek pirmajā vietā, turnīra debitanti “Spartaks” turpina bezzaudējumu sēriju – tomēr īsti neapmierināja nevienu. Abas komandas spēles beigas sagaidīja abpusējos uzbrukumos, lai gan neizšķirts šoreiz bija loģiskākais iznākums.

Vēl vienā spēlē savus līdzjutējus atkal nepatīkami pārsteidza FK “Jelgava”, kas jau mača sākumā ielaida vārtus pret FB Gulbene” un tā arī nespēja panākt kaut punktu.

Kārtas turpinājums rīt: FK “Ventspils” – “Skonto”, “FC Jūrmala” – “Liepājas metalurgs”, “FS/Metta” – Rīgas “Daugava”.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS

“JPFS/Spartaks” – “Daugava” (D) 2:2 (0:0). Jemeļins (73.), Moskera (86., no 11m) – Gngadze (53>0, Uļjanovs (64.).

FK “Jelgava” – “Gulbene” 0:1 (0:1). Sato (6).

Tabulā: 1. “Daugava” 22 (11, 6-4-1, 20:13), 2. “JPFS/Spartaks” 20 (11, 6-2-3, 19:12), 3. “Skonto” 17 (9, 5-2-2, 12:9), 4. FK “Ventspils” 15 (5-0-4, 17:10), 5. FC “Jūrmala” 13 (9, 3-4-2, 17:11), 6. “Liepājas metalurrgs” 13 (8, 4-1-3, 10:8), 7. FB “Gulbene” 12 (11, 3-3-5, 11:15), 8. FK “Jelgava” 10 (10, 3-1-6, 12:18), 9. “Daugava” R 8 (10, 2-2-6, 9:19), 10. “Metta/LU” 6 (10, 1-3-6, 10:22).