Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Trukšņa un Krūmiņa lieta: KNAB aizturējis vēl divas personas (1)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.

Foto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par iespējamo politisko partiju un politisko partiju apvienību nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, informēja KNAB pārstāve Laura Dūša.

Procesa ietvaros tika aizturētas četras personas.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Jau vēstīts, ka vakar saistībā ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem aizturēts Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko nozīmē šī pēkšņā aktivitāte no KNAB puses, pēs 5 gadu stagnācijas? Vai Streļčēnoks tēmē uz vēl pieciem gadiem un jaunas KNABa darbības paralizēšanas?

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (4)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+