Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
5. oktobris, 2016
Drukāt

Trukšņa un Krūmiņa lieta: KNAB aizturējis vēl divas personas (1)

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veic kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa birojā.

Foto - LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par iespējamo politisko partiju un politisko partiju apvienību nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā, informēja KNAB pārstāve Laura Dūša.

Procesa ietvaros tika aizturētas četras personas.

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Jau vēstīts, ka vakar saistībā ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem aizturēts Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko nozīmē šī pēkšņā aktivitāte no KNAB puses, pēs 5 gadu stagnācijas? Vai Streļčēnoks tēmē uz vēl pieciem gadiem un jaunas KNABa darbības paralizēšanas?

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+