Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. februāris, 2014
Drukāt

“Tukuma piens” ekoloģisko putru ražošanā investē 10 000 eiro

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Tukuma piens" ražotne.

Investējot 10 000 eiro, viens no Latvijas lielākajiem piena pārstrādātājiem AS “Tukuma piens” pirmais Baltijas valstīs sācis ražot ekoloģiskās putras, portālu “LA.lv” uzņēmuma pārstāve Rūta Grikmane.

Projekts īstenots uz esošo iekārtu bāzes, un investīcijas bija nepieciešamas produktu receptes, tehnoloģijas un dizaina izstrādei.

Uzņēmums piedāvās trīs dažādu veidu putras: rīsu, auzu vai pilngraudu mannā ekoloģiskās putras. Putru kvalitāte apstiprināta ar EKO sertifikātu, jo ražošanā izmantots augstākā labuma piens no bioloģiskajām saimniecībām un ekoloģiskas izejvielas.

Sākotnēji jaunās zīmola “Baltais” ekoloģiskās putras paredzēts realizēt vietējā Latvijas tirgū, bet drīzumā tiks uzsāktas sarunas arī par to eksportu uz kaimiņvalstīm, tostarp Krieviju.

“Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kura apgrozījums 2013.gadā bija aptuveni 50 miljoni eiro. “Tukuma Piens” sadarbojas ar aptuveni 220 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+