Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
5. februāris, 2014
Drukāt

“Tukuma piens” ekoloģisko putru ražošanā investē 10 000 eiro

Foto: LETAFoto: LETA

AS "Tukuma piens" ražotne.

Investējot 10 000 eiro, viens no Latvijas lielākajiem piena pārstrādātājiem AS “Tukuma piens” pirmais Baltijas valstīs sācis ražot ekoloģiskās putras, portālu “LA.lv” uzņēmuma pārstāve Rūta Grikmane.

Projekts īstenots uz esošo iekārtu bāzes, un investīcijas bija nepieciešamas produktu receptes, tehnoloģijas un dizaina izstrādei.

Uzņēmums piedāvās trīs dažādu veidu putras: rīsu, auzu vai pilngraudu mannā ekoloģiskās putras. Putru kvalitāte apstiprināta ar EKO sertifikātu, jo ražošanā izmantots augstākā labuma piens no bioloģiskajām saimniecībām un ekoloģiskas izejvielas.

Sākotnēji jaunās zīmola “Baltais” ekoloģiskās putras paredzēts realizēt vietējā Latvijas tirgū, bet drīzumā tiks uzsāktas sarunas arī par to eksportu uz kaimiņvalstīm, tostarp Krieviju.

“Tukuma piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kura apgrozījums 2013.gadā bija aptuveni 50 miljoni eiro. “Tukuma Piens” sadarbojas ar aptuveni 220 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+