Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
13. augusts, 2015
Drukāt

“Twitter” atceļ tiešo vēstījumu zīmju ierobežojumu

twitter-evolve

Mikroblogošanas vietne “Twitter” atceļ 140 zīmju ierobežojumu privātiem vēstījumiem, vēsta “USA Today”.

Zīmju ierobežojums tiek atcelts tiešu privātu vēstījumu nosūtīšanai, ļaujot sistēmas lietotājiem tvītot bezgalīgi garus vēstījumus. Savukārt standarta publiskam tvītam saglabāsies 140 zīmju ierobežojums.

“Šodienas pārmaiņas ir liels solis, lai padarītu tvitera privāto jomu daudz spēcīgāku un aizraujošāku,” teikts “Twitter” produktu menedžera Sačina Agarvala paziņojumā.

Zīmju ierobežojumi no trešdienas atcelti viedtālruņiem un planšetēm ar “Android” un “Apple” sistēmām, internetā “twitter.com” un lietotnē “TweetDeck”.
“Twitter” izjūt spiedienu ieviest kādas izmaiņas savā sistēmā, jo sistēmas lietotāju skaita pieaugums šogad nav piepildījis prognozes salīdzinājumā ar citām sociālo komunikāciju sistēmām.

Bažas par uzņēmuma nepietiekamu izaugsmi, lai nodrošinātu tā dzīvotspēju, un investoru neapmierinātība par “Twitter” rezultātiem atspoguļojusies akciju cenu tirgū, kompānijas “Twitter” akcijām pagājušajā nedēļā nokrītoties līdz visu laiku zemākajam līmenim.

Jūlija beigās “Twitter” paziņoja, ka uzņēmuma zaudējumi šā gada otrajā ceturksnī veidoja 137 miljonus dolāru, bet pārdošanas apjoms palielinājies par 61% – līdz vairāk nekā 500 miljoniem dolāru.

Taču ziņas par gauso lietotāju skaita pieaugumu investoros radījušas jaunas bažas par uzņēmuma nākotni.

“Twitter” aktīvo lietotāju skaits pasaulē otrajā ceturksnī veidoja 316 miljonus, kas ir vien par diviem miljoniem vairāk nekā pirmajā ceturksnī.

Savukārt lietotāju skaits ASV šajā periodā saglabājies nemainīgs.

Jau ziņots, ka, “Twitter” nespējot palielināt lietotāju skaitu, jūnijā no amata atkāpās tā izpilddirektors Diks Kostolo, kurš nodeva varas grožus atpakaļ kompānijas līdzdibinātājam Džekam Dorsijam.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+