×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

“Twitter” atceļ tiešo vēstījumu zīmju ierobežojumu

twitter-evolve

Mikroblogošanas vietne “Twitter” atceļ 140 zīmju ierobežojumu privātiem vēstījumiem, vēsta “USA Today”.

Zīmju ierobežojums tiek atcelts tiešu privātu vēstījumu nosūtīšanai, ļaujot sistēmas lietotājiem tvītot bezgalīgi garus vēstījumus. Savukārt standarta publiskam tvītam saglabāsies 140 zīmju ierobežojums.

“Šodienas pārmaiņas ir liels solis, lai padarītu tvitera privāto jomu daudz spēcīgāku un aizraujošāku,” teikts “Twitter” produktu menedžera Sačina Agarvala paziņojumā.

Zīmju ierobežojumi no trešdienas atcelti viedtālruņiem un planšetēm ar “Android” un “Apple” sistēmām, internetā “twitter.com” un lietotnē “TweetDeck”.
“Twitter” izjūt spiedienu ieviest kādas izmaiņas savā sistēmā, jo sistēmas lietotāju skaita pieaugums šogad nav piepildījis prognozes salīdzinājumā ar citām sociālo komunikāciju sistēmām.

Bažas par uzņēmuma nepietiekamu izaugsmi, lai nodrošinātu tā dzīvotspēju, un investoru neapmierinātība par “Twitter” rezultātiem atspoguļojusies akciju cenu tirgū, kompānijas “Twitter” akcijām pagājušajā nedēļā nokrītoties līdz visu laiku zemākajam līmenim.

Jūlija beigās “Twitter” paziņoja, ka uzņēmuma zaudējumi šā gada otrajā ceturksnī veidoja 137 miljonus dolāru, bet pārdošanas apjoms palielinājies par 61% – līdz vairāk nekā 500 miljoniem dolāru.

Taču ziņas par gauso lietotāju skaita pieaugumu investoros radījušas jaunas bažas par uzņēmuma nākotni.

“Twitter” aktīvo lietotāju skaits pasaulē otrajā ceturksnī veidoja 316 miljonus, kas ir vien par diviem miljoniem vairāk nekā pirmajā ceturksnī.

Savukārt lietotāju skaits ASV šajā periodā saglabājies nemainīgs.

Jau ziņots, ka, “Twitter” nespējot palielināt lietotāju skaitu, jūnijā no amata atkāpās tā izpilddirektors Diks Kostolo, kurš nodeva varas grožus atpakaļ kompānijas līdzdibinātājam Džekam Dorsijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+