U-20 izlase otro posmu sāk ar zaudējumu Slovēnijai 0

Latvijas U-20 jauniešu basketbola izlase Slovēnijā notiekošā Eiropas čempionāta otrā posma pirmajā spēlē pirmdien ar rezultātu 62:69 (20:14, 17:23, 13:18, 12:14) zaudēja Slovēnijas valstsvienībai.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar 17 gūtajiem punktiem bija Jānis Timma, bet Ojārs Siliņš iekrāja 15 punktus.

Mača sākumā cīņa bija līdzīga un nevienai komandai nebija izteikta pārsvara, bet pirmās ceturtdaļas izskaņā nedaudz sekmīgāk nospēlēja Latvija, kas iekrāja sešu punktu pārsvaru – 20:14. Lielāko otrās ceturtdaļas laiku latvieši turējās 6-7 punktu attālumā no pretiniekiem, taču puslaika galotnē Slovēnijas basketbolisti veica izrāvienu un panāca neizšķirtu (37:37).

Trešās ceturtdaļas ievadā Slovēnija pārņēma vadību un pakāpeniski palielināja pārsvaru, kas pēc spēlētām piecām minūtēm sasniedza četru punktu atzīmi – 49:45. Turpinājumā Latvijas basketbolistiem neizdevās pietuvoties pretiniekiem un pirms ceturtās ceturtdaļas latvieši zaudēja ar 50:55.

Mača pēdējās ceturtdaļas sākumā Latvija panāca neizšķirtu 55:55, taču Slovēnijas izlase atbildēja ar sešiem punktiem pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 61:55. Divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijas izlase atradās zaudētājos ar 60:63, tomēr tuvāk latvieši nespēja tikt, jo Slovēnija iekrāja septiņu punktu pārsvaru, ko sekmīgi nosargāja līdz mača beigām.

Citās F grupas pirmās kārtas spēlēs pirmdien Lietuvas basketbolisti ar 82:60 pārspēja Spāniju, bet Turcijas izlase ar 95:68 pieveica Itāliju.

Nākamajās F grupas spēlēs Latvijas izlase otrdien cīnīsies pret Lietuvu, bet trešdien spēkosies ar Itālijas valstsvienību.

Pašlaik F grupas kopvērtējumā trīs uzvaras trijās spēlēs ir Slovēnijai, Turcijai un Spānijai ir pa diviem panākumiem, bet Lietuvas un Itālijas kontā pa vienai uzvarai. Savukārt Latvijas izlase cīnās bez panākumiem.

No otrā posma ceturtdaļfinālā iekļūs grupas četras spēcīgākās komandas.