LHF.LV

U-20 izlase zaudē arī baltkrieviem 0

Latvijas U-20 hokeja izlase “Arēnā Rīga” notiekošā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra otrajā spēlē piektdien ar rezultātu 2:4 (0:0, 1:3, 1:1) zaudēja Baltkrievijas vienaudžiem.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Pēc bezvārtu pirmā perioda, kas mūsējiem bija ceturtais pēc kārtas, vezums no vietas tika izkustināts otrajā trešdaļā. Tiesa, to trīsreiz pēc kārtas paveica baltkrievi. Trešdaļas 29.sekundē vārtus guva Aleksandrs Karakuļko. Piecas minūtes vēlāk Antons Kirečko dubultoja Baltkrievijas izlases pārsvaru, bet vēl pēc desmit minūtēm  3:0 panāca pirmo vārtu guvējs Karakuļko. Spēles 37. minūtē Emīls Potapovs vienus vārtus atguva.

Trešajā periodā baltkrievi vispirms panāca 1:4 (Aleksandrs Kogaļevs 53. minūtē), Toms Bernhards 55. minūtē fiksēja spēles gala iznākumu 2:4.

“LA” jau ziņoja, ka Žoltoka piemiņas turnīra pirmajā spēlē Latvijas U-20 izlase ar 0:1 piekāpās Dānijai, kas piektdien ar 5:2 pārspēja Austriju. Sestdien Latvijas un Austrijas izlases sadlīs trešo vietu, Dānija un Baltkrievija spēlēs par pirmo vietu.

Latvijas U-20 izlase šajā turnīrā spēlē bez Ziemeļamerikā un HK “Rīga” aizņemtajiem hokejistiem, kas veido lielāko daļu junioru izlases pamatsastāva.

Latvijas U-17 izlase pārbaudes turnīrā Minskā ar 1:3 zaudēja Baltkrievjas vienaudžiem, vienīgos vārtus gūstot Bruno Priedem. Vakar pirmajā spēlē mūsējie ar 1:7 piekāpās Krievijas U-16 izlasei.