×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

UDD: ir pierādījumi par Krievijas iesaisti “referenduma” gatavošanā (Video) (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas Drošības dienests (UDD) paziņojis, ka tā rīcībā nonākuši neapstrīdami pierādījumi, ka Krievija koordinē “referenduma” par Doņeckas neatkarības pasludināšanu organizēšanu. Turklāt tā dēvētā referenduma rezultāti jau ir gatavi.

Interneta vietnē “YouTube.com” publicēta UDD noklausīt telefonsaruna starp Doņeckā izveidotās organizācijas “Doņeckas pašnoteikšanās” līderi Dmitriju Bojcovu un Krievijā esošās galēji labējās organizācijas “Krievu nacionālā vienotība” vadītāju Aleksandru Barkašovu. Bojcovs savam sarunu biedram sūkstās, ka viņiem var neizdoties “likumīgi” sarīkot referendumu. Uz to Barkašovs atbild, ka referendumu nekādā gadījumā nedrīkst atcelt. Viņš klāsta, ka nemaz nevajag rīkot “likumīgu” referendumu. “Ko jūs? Iesiet un vāksiet lapiņas? Ierakstiet 99 procentus, nu labi 89 procentus…” dusmīgā balsī, lietojot lamu vārdus, paziņo Barkašovs. “Labi, sapratu,” atbild Bojcovs.

Sarunā arī atklājas, ka Krievijā pagaidām netiek organizēts “referendums” par Ukrainas federalizāciju. Domājams, ka Krievijas organizētais tā dēvētais referendums par Doņecskas apgabala neatkarības pasludināšanu varētu notikt 11. maijā.

Saruna starp Dmitriju Bojcovu un Aleksandru Barkašovu (necenzēta valoda):

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Novērotājam> Pierādījumi?
    Re ku, Krievijas fīrers Ādolfs Putins tikko paziņoja, ka “referendums” Doņeckā jāatliek. Tā ir augstākā līmeņa tieša fašistiskās Krievijas iesaistīšanās referenduma rīkošanā.

  2. karteja deza.Ja butu kadi mazakie pieradijumi par Krievijas darbosanos Ukraina tad butu tads tracis pa visu pasauli vai vai——

    • Tam tu netici, bet katram krievu tv melam tu ticēsi gan. Par to, ka asinskarīgie ukraīņi cert galvas pilsētu laukumos untml.

Draugiem Facebook Twitter Google+