×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. marts, 2013
Drukāt

Ufo: “BoomFM” būs interneta radio, ko dzirdēs arī ēterā

LETALETA

Satīrisku raidījumu veidotāja un izklaides industrijas darbinieka Kaspara Upaciera jeb Ufo dibinātais SIA “Boom FM” būs interneta radio platforma, kuras raidījumus iecerēts arī piedāvāt Latvijas raidorganizāciju ētera pārraidēs, sarunā ar biznesa portālu “Nozare.lv” teica Upacieris.

Viņš stāstīja, ka marta sākumā dibinātais uzņēmums jau savācis ap 20 sadarbības partnerus, tostarp mūziķus un diskžokejus, kuri veidos “Boom FM” dažādu žanru raidījumus jeb “kasetes”, kā tos nosauca Upacieris.

“Kasetes” būs dažādu žanru populāras mūzikas un diskžokeju komentāru raidījumi, kurus internetā, arī izmantojot mobilas ierīces, varēs klausīties pēc klausītāja patikas, vienlaikus dažas no “kasetēm” piedāvājot dažādām Latvijas raidstacijām kā ētera pārraides blokus, visticamāk, ar “Boom FM” zīmolu, teica Upacieris.

“Boom FM” dibinātājs, kas plaši pazīstams kā komiķis un dziesminieks Ufo, sacīja, ka daži “BoomFM” raidījumi varētu skanēt raidstaciju ēterā kā tiešraides, piemēram, iecerētais rīta raidījums, bet interneta lietotāji to ierakstus varētu noklausīties jebkurā laikā.

Lai mobilo ierīču lietotājiem būtu vieglāk klausīties “Boom FM” ar viedtelefoniem un planšetdatoriem, tiek gatavotas “Boom FM” aplikācijas visām trīs pazīstamākajām viedtelefonu operētājsistēmām – “Apple” “iOS”, ko lieto “iPhone”, “iPad” planšetdatoru sērija un “iPod” mūzikas nesēji, kā arī “Android” un Latvijā pagaidām mazāk izplatīto “Windows Phone 8”.

Jau ziņots, ka Upaciers janvāra beigās atstāja “Radio SWH”, kur 16 gadus bija viens no satīriskā rīta raidījuma “Bē Bē Brokastis” veidotājiem. “Bē Bē Brokastis” izskanēja ar pēdējo raidījumu 31.janvārī. Medijos gan ziņots, ka Upaciers varētu turpināt piedalīties “Radio SWH” raidījumos.

Populārā raidījuma vietā patlaban tiek pārraidīta “Andra Freidenfelda rīta svīta”, kuru vada Upaciera ilggadējais ētera partneris Andris Freidenfelds jeb Fredis kopā ar Zani Stocku.

1966.gadā dzimušais Upaciers arī darbojies politikā, 2009.gadā dibinājis vietēja mēroga politisku kustību un kandidējis uz Ikšķiles pašvaldības domi pašvaldību vēlēšanās. Kā Ufo viņš arī vadījis daudz izklaidējošu pasākumu, braucis pie ārzemēs dzīvojošām latviešu kopienām un piedalījies vairāku skaņdarbu izdošanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+