×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Ugunsdzēsēji aizvadījuši saspringtu diennakti

Foto-LETAFoto-LETA

Ugunsdzēsējiem pagājusī diennakts bijusi saspringta, jo nācies doties uz vairākiem paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkiem, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Piemēram, vakar, 25.aprīlī, ap pusdienas laiku ugunsgrēks izcēlās Pļaviņās skolas ēkas pirmajā stāvā esošajā ķīmijas laboratorijā. Ugunsgrēks izplatījās nelielā platībā. Degšanas iemesls – elektroierīču īssavienojums. Glābējiem ierodoties notikuma vietā, cilvēki no skolas jau bija evakuēti.

Savukārt plkst.15.15 Krustpils novada Kūku pagastā kādai kūtij dega jumts un blakus ēkai esošā kūtsmēslu kaudze 100 kvadrātmetru platībā. Ugunsnelaimes dēļ bija nepieciešams evakuēt 30 govis.

35 cilvēki bija jāevakuē no viesnīcas “Fontaine Royal Hotel” Liepājā, Stūrmaņu ielā 1, kur otrā stāva numuriņā tika konstatēts piedūmojums. Negadījums notika pēc plkst.17. Iespējams, īssavienojuma dēļ bija aizdegusies galda lampa un galds.

Pagājušajā naktī ap pusnakti Mārupes novadā pilnībā nodedzis angārs, kurā atradies krāsošanas cehs. Uguns izplatījusies 1200 kvadrātmetru platībā, ēku faktiski nopostot. Ugunsgrēka iemesli pagaidām nav zināmi. Cietušo nav. Ugunsgrēku izdevās nodzēst tikai pēc plkst.5 no rīta.

Savukārt Rīgā, Kalnciema ielā, joprojām pilnībā nav nodzēsts ugunsgrēks kādā divstāvu neapsaimniekotā ēkā. Ugunsgrēks bija izplatījies 500 kvadrātmetru platībā. Liesmas tika lokalizētas ap plkst.7 no rīta.

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrēti 106 ugunsgrēki, no kuriem 11 bijuši Rīgā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+