×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
27. decembris, 2016
Drukāt

“UgunsGrēka” sezonas noslēgums: tumšu afēru ievītās kāzas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau 30. decembrī noslēgsies “UgunsGrēka”, šķiet, visvairāk krimināliem notikumiem piepildītā sezona, visbeidzot sniedzot skatītājiem atbildes uz daudziem jautājumiem: Kurš īsti nogalināja Grīnbergu? Kādas nelietības slimības lēkmēs pagūs sastrādāt Sandija? Vai Danas rūpīgi glabātais noslēpums par viņas pagātni nāks gaismā?

Lai arī pēdējā sērija noritēs priecīgās noskaņās, svinot Kristas un Dāvida kāzas, to caurvīs daudz tumšu afēru un notikumu, kas vēl spilgtāk izcels šīs sezonas spēcīgās kriminālās iezīmes. Jau kāzu mielasts sāksies ar šāvienu – un tas būs tikai sākums sērijas dramatiskajiem notikumiem!
Sandija slimības lēkmē mēģinās nogalināt visu ģimeni – cik lielā mērā viņai izdosies savu plānu īstenot? Un vai slepkavības ir vienīgais smagais kaitējums, ko viņa spēj nodarīt ģimenei?
Dana dara visu, lai viņas pagātnes noslēpumi par prostitūciju nenonāktu atklātībā. Taču Eva grib iznīcināt Danu un sasauc preses konferenci, lai celtu gaismā viņas pagātni. Danu tas noved līdz izmisuma solim un viņa saprot – ar šādu kauna traipu dzīvot nebūs iespējams.
Pēdējās nedēļās aktuālākais temats Ugunsgrēka faniem un izmeklētājiem viennozīmīgi bijusi Grīnberga slepkavība. Izrādās, gandrīz visiem varoņiem ir kāds iemesls vēlēties Teo nāvi, un lielākajai daļai ir bijusi visnotaļ reāla iespēja arī pastrādāt noziegumu. To, kurš ir īstais slepkava, ar Zentiņas palīdzību uzzināsim finālsērijā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+