Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. novembris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēki Latvijā nopostījuši divas privātmājas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Pēdējā diennaktī ugunsgrēki Latvijā nopostījuši divas privātmājas, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Viens no postošajiem ugunsgrēkiem bija Jelgavas novada Valgundē, kur Paegļu ielā dega divstāvu dzīvojamā māja. Ēkas pirmajā stāvā dega sadzīves mantas, kā arī pārsegums starp ēkas pirmo un otro stāvu 30 kvadrātmetru platībā.

Otrs izsaukums tika saņemts uz Jūrmalu, Ormaņu ielu. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamā māja. Dega gan pati ēka, gan tās jumts.

Ugunsdzēsēji pagājušajā diennaktī saņēmuši arī vairākus izsaukumus uz degošām dārza mājiņām. Viena dārza mājiņa dega Rīgā, Tīrumu ielā, viena Ropažu novadā, bet viena Olainē.

Kopā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 11 ugunsgrēki. No tiem Rīgā bijuši divi.

Glābēji piedalījušies 20 glābšanas darbos.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+