×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
14. jūlijs, 2015
Drukāt

Ugunsgrēkos cietuši trīs cilvēki; divu ugunsgrēku dzēšana vēl turpinās

LETALETA

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 50 izsaukumus, no kuriem 26 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 17 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta trīs cilvēki, informē dienestā.

Siguldas ielā Daugavpilī ugunsgrēks bija izcēlies kādā ēkā. Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu ķieģeļu saimniecības ēkā, pirmajā stāvā divās dažādās istabās dega atkritumi.

Biķernieku ielā Rīgā dega divstāvu neapsaimniekota betona garāža. Ierodoties notikumu vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka garāžā dega riepas un atkritumi.

Ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu arī uz Maskavas ielu Rīgā, kur kādā ēkā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties ugunsdzēsējiem, no divstāvu ražošanas ēkas pirmā stāva nāca dūmi. Tika noskaidrots, ka ugunsgrēkā ēkas bēniņos dega kartona kastes ar diegu spolēm un apģērbi. Ugunsgrēks likvidēts, un kā iespējamais tā izcelšanās iemesls tiek minēts īssavienojums elektroierīcēs.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz pieciem izsaukumiem saistībā ar piedegušu un bez uzraudzības atstātu ēdienu. Līdzīgi kā svētdien, arī vakardien vienā šādā ugunsgrēkā cieta cilvēks. Rindas ielā Ventspilī trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī bija piededzis ēdiens. Piedegot bez uzraudzības atstātam ēdienam, dzīvoklī bija izveidojies stiprs piedūmojums un ar degšanas produktiem saindējās 35 gadus vecs vīrietis. Ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja vīrietim nokļūt svaigā gaisā un nodeva viņu Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Vakara pusē ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jaunpleikšņu ielu Rēzeknē, kur dega vieglā automašīna. Ierodoties notikumu vietā, vieglajai automašīnai gruzdēja salons. Ugunsgrēkā cieta 27 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus un tika hospitalizēts.

Naktī saņemts izsaukums uz Pļaviņu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks izcēlās kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega neapdzīvota divstāvu koka ēka pilnā platībā. Šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku ugunsdzēsēji glābēji dzēsa no attāluma, jo ēka jau bija daļēji iebrukusi un pastāvēja ēkas sabrukšanas draudi. Ugunsgrēkā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš sadūra kāju. Plkst. 00.41 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet tā likvidācijas darbi plkst. 8.00 vēl turpinās.

No rīta plkst. 6.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Burtnieku novada Burtnieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kādā dzīvojamā mājā. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, koka dzīvojamai mājai bija iebrucis jumts un notikuma vietā strādāja Burtnieku brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība. Plkst. 8.00 ugunsgrēka likvidācijas darbi vēl turpinās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+