×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
11. oktobris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēkos Latvijā gājuši bojā trīs cilvēki

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā gājuši bojā trīs cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Viens no traģiskajiem ugunsgrēkiem notika Ķekavas pagastā, Krustkalnos. Izsaukumu uz ugunsgrēku VUGD saņēma plkst.22.52.

Liesmas plosījās vienstāva dzīvojamā mājā 70 kvadrātmetru platībā. Pēc ugunsgrēka ēkā atrasti divi bojā gājuši cilvēki, kuru vecums un dzimums tiek noskaidrots. Pirms glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens vīrietis.

Iespējamais ugunsgrēka cēlonis ir neuzmanīga apiešanās ar uguni.

Otrs traģiskais ugunsgrēks notika Vaiņodes pagastā. Izsaukums uz ugunsgrēku tika saņemts plkst.00.32. Dega vienstāva dzīvojamā māja 32 kvadrātmetru platībā.

Pārmeklējot ēkas gruvešus, tika atrastas aptuveni 73 gadus veca vīrieša mirstīgās atliekas.

Vēl divus cilvēkus VUGD evakuēja no ugunsgrēka Rīgā, Brīvības gatvē, kur kādā divstāvu neapdzīvotā ēkā otrajā stāvā dega atkritumi.

Kopā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 15 ugunsgrēki, no kuriem Rīgā bijuši pieci.

VUGD darbinieki piedalījušies 16 glābšanas darbos un saņēmuši sešus maldinošus izsaukumus.

Pagājušajā diennaktī VUGD darbinieki palīdzējuši no pagraba izcelt kādu 75 gadus vecu vīrieti. Izsaukums uz negadījumu Tukumā tika saņemts plkst.18.09. Vīrietis bija iekritis saimniecības ēkas pagrabā. Cietušais no pagraba izcelts un nodots mediķiem.

Glābēji tika izsaukti palīgā arī kādai sievietei Talsu novadā, kura bija apmaldījusies mežā. Taču sieviete pati izkļuvusi no meža.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+