Latvijā
Kriminālziņas

Ugunsgrēks Lubānas ielā Rīgā ir lokalizēts, cietuši 10 ugunsdzēsēji0


Rīgā, Lubānas ielā aizdegušās koka paletes. Dūmi redzami jau no tālienes, 26.07.2018.
Rīgā, Lubānas ielā aizdegušās koka paletes. Dūmi redzami jau no tālienes, 26.07.2018.
Foto – LETA

Papildināta ziņa ar foto galeriju pl.23:49

Ugunsgrēks Rīgā, Lubānas ielā, tika lokalizēts, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.22.45, aģentūru LETA informēja VUGD pārstāve Inta Palkavniece. Kopējā degšanas platība bija 3000 kvadrātmetru – 2200 kvadrātmetru platībā dega koka paletes, 400 kvadrātmetru platībā – angāra ēka, bet vēl 400 kvadrātmetru platībā – vairākas automašīnas un to konteineri.

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta desmit ugunsdzēsēji, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Deviņi no ugunsdzēsējiem pēc palīdzības saņemšanas varēja turpināt darbu, bet viens tika nogādāts slimnīcā tālākai apskatei.

NMPD aģentūru LETA iepriekš informēja, ka notikuma vietā bija vairākas mediķu brigādes.

Galerijas nosaukums

Ugunsgrēkā vietā Rīgā, Lubānas ielā, dega ne tikai koka paletes, bet arī blakus esošā smagā automašīna ar alkoholu, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Savukārt blakus angārā, kurš nodega, sprāga acetilēna un skābekļa baloni, skaidroja VUGD pārstāvji.

Ugunsgrēkā vietā Rīgā, Lubānas ielā, ķīmisku vielu savienojumu nav, norāda Valsts vides dienests (VVD).

Ķīmisku vielu savienojumu teritorijā nav, sociālajā vietnē “twitter” norāda VVD. Dienestā skaidro, ka dega angārs, kurā ir palešu ražotne, liesmas pārņēma blakus esošās mehāniskas darbnīcas. Tur izvietotie skābekļa baloni sprāga.

Kā ziņots, VUGD šodien plkst.19.32 saņēma izsaukumu uz Lubānas ielu, kur bija redzami dūmi. Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg koka paletes lielā platībā.

Saistītie raksti

Vēlāk uguns izplatījusies uz blakus esošo angāra ēku. Notikuma vietā konstatēta degšana ar atklātu liesmu, bijuši arī vairāki sprādzieni. VUGD informē, ka angārā sprāga acetilēna un skābekļa baloni.

LA.lv