×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. decembris, 2014
Drukāt

Ugunsgrēks Stradiņa slimnīcā lokalizēts

www.citariga.lvwww.citariga.lv

Ugunsgrēks, kas šorīt bija izcēlies Rīgas Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas 15.korpusā, pirms neilga brīža ir lokalizēts.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Viktorija Gribuste, divu kvadrātmetru platībā bija aizdegusies atdzesēšanas iekārta ēkas 1.stāvā esošā magnētiskās rezonanses kabineta palīgtelpā.

Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.7.01. Ēkas 1.stāvā pacientu nebija, taču no 2.stāva tika evakuēti deviņi cilvēki. Pēc sākotnējās informācijas, šie cilvēki, visticamāk, nav slimnīcas pacienti.

Pagaidām nav informācijas, ka negadījumā kāds būtu cietis. Ugunsdzēsēji turpina darbu notikuma vietā, notiek telpu vēdināšana.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle, 15.korpuss, kurā notika aizdegšanās, ir viens no lielākajiem slimnīcas teritorijā. Ēkai ir seši stāvi, bet pacienti uzturas augšējos stāvos, sākot no otrā.

Pēc Sīles teiktā, ugunsgrēka dēļ nevienu pacientu šorīt nenācās evakuēt, taču viss tika darīts saskaņā ar instrukciju un slimnīcas personāls bija pilnā gatavībā rīkoties tā, kā tas jādara ārkārtas situācijās.

Telpa, kurā notika aizdegšanās, bija slēgta, jo radioloģijas izmeklējumi tiek veikti darba laikā. Sadūmojuma dēļ ieslēdzās ugunsdzēsības signalizācija un uz telpu devās apsardzes darbinieki, kuri arī nekavējoties izsauca ugunsdzēsējus, pastāstīja Slimnīcas pārstāve.

Viņa piebilda, ka degusī iekārta bija paredzēta klimata kontrolēšanai magnētiskās rezonanses telpā. To, kādi bojājumi tai radušies, pārbaudīs speciālisti, kuri pārliecināsies arī, vai pati magnētiskās rezonanses iekārta funkcionē normāli. Pēc tam varēs aplēst materiālos zaudējumus, kādi slimnīcai radušies ugunsgrēka dēļ.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+