Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. marts, 2014
Drukāt

Ukraina: Krievijas karaspēks gatavs uzbrukt jebkurā brīdī (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas karaspēks ir gatavs jebkurā brīdī uzbrukt Ukrainai, svētdien, 23.martā, brīdināja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretārs Andrejs Parubijs.

“[Krievijas prezidenta Vladimira] Putina mērķis ir nevis Krima, bet visa Ukraina.. Viņa karaspēks, kas koncentrēts pie robežas, ir gatavs uzbrukt jebkurā brīdī,” Parubijs paziņoja vairākiem tūkstošiem demonstrantu Kijevas centrā.

Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs 23.martā noliedza ārvalstu mediju ziņas par tūkstošiem Krievijas karavīru koncentrēšanu pie Ukrainas robežas un paziņoja, ka Krievija neplāno to darīt.

“Krievijas Aizsardzības ministrija ievēro visas starptautiskās vienošanās par karaspēka lieluma ierobežošanu rajonos pie Ukrainas robežas,” sacīja Antonovs.

Antonovs sacīja, ka pēdējā mēneša laikā šis jautājums vairākkārt ticis apspriests Krievijas aizsardzības ministra Sergeja Šoigu telefonsarunās ar ārvalstu kolēģiem, tostarp ar ASV aizsardzības ministru Čaku Heigelu un pat ar Ukrainas aizsardzības ministru Igoru Teņuhu.

“Sergejs Šoigu pavisam skaidri un viennozīmīgi informēja visus sarunu dalībniekus par reālo situāciju uz Krievijas un Ukrainas robežas un par to, ka nav nekādu nodomu tur koncentrēt karaspēku,” uzsvēra Antonovs.

Viņš arī sacīja, ka pēdējā mēneša laikā Krievijas teritoriju apmeklējušas astoņas ārvalstu inspektoru grupas, no kurām septiņas apmeklējušas rajonus pie Ukrainas robežas. “Mēs izrādījām maksimālu pretimnākšanu mūsu partneriem, ļaujot inspicēt visus objektus, kas tiem interesēja. Mums tur nav nekā slēpjama,” sacīja Antonovs.

“Sergejs Šoigu aicināja ASV aizsardzības ministru objektīvi novērtēt Krievijas Bruņoto spēku militārās aktivitātes stāvokli reģionos pie Ukrainas robežas un nepārspīlēt situāciju,” uzsvēra Krievijas aizsardzības ministra vietnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Robežu vajag mīnēt, pēc tam iegādāties liesmu mētējus un raķetes.

 2. Ja uzbruks, tad tikai jāšauj nost.

 3. Pieņemu, ka Ukraina ir iegādājusies pretgaisa raķetes un nomīnējusi robežu.

 4. To pasu vini runaja pirms divam nedeljam, ka Krima nav nekadas Krievijas armijas un ko mes
  piedzivojam sodien. Krima pilnigi okupeta.

  • Krievijas armija tur bijusi vienmēr, tāpat kā krievi, tā ir viņu zeme, patīk tev tas vai nē, pastalniek.

   • Un tatāri, kuri Krimā dzīvoja no Viduslaiku sākuma līdz kamēr 18. gadsimtā tur ielauzās krievi, laikam krievnacistam cilvēki neskaitās. A?

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+