×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. augusts, 2014
Drukāt

Ukraina vēlas, lai Krievija tiktu sodīta par Krimas futbola klubu iekļaušanu tās pārziņā

Foto - LETAFoto - LETA

Ukrainas Futbola federācijas (UFF) prezidents Anatolijs Koņkovs aicinājis pasaules un Eiropas vadošās futbola organizācijas sodīt Krievijas Futbola federāciju (KFF) par Krievijas anektētās Krimas futbola klubu iekļaušanu savā parziņā.

”Krievijas Futbola federācijas izpildkomiteja nelikumīgi un patvaļīgi inkorporējušas Ukrainas klubus no Krimas pussalas,” vēstīts Koņkova vēstulē, kas publicēta Ukrainas Futbola federācijas mājaslapā.

Vēstulē norādīts, ka KFF par to nav oficiāli informējusi ne pasaules, ne Eiropas futbola jumta organizācijas FIFA un UEFA par lēmumu ļaut trim Ukrainas klubiem spēlēt Krievijas kausa izcīņā.

”Šādas aktivitātes ir pretrunā ar FIFA, UEFA, UFF un KFF noteikumiem,” norāda Koņkovs.

Paziņojums nāca klajā dažas stundas pēc tam, kad trīs klubi no Krimas pussalas, ko martā anektēja Krievija aizvadīja spēles Krievijas kausa izcīņā. Jūlijā KFF deva atļauju trim Krimas klubiem – ”TSK Simferopol”, ”SKCF Sevastopol” un Jaltas ”Žemčužina” atļauju spēlēt Krievijas čempionāta trešās divīzijas Dienvidu zonas čempionātā.

Visi trīs klubi nesen tika nokomplektēti no nulles un reģistrēti Krievijas pilsētās Rostovā un Krasnodarā.

”Kā Ukrainas nacionālās federācijas prezidents es lūdzu jūs veikt visu nepieciešamo, lai atrisinātu radušos situāciju, ieskaitot apelācijas sankcijas pret noteikumu pārkāpšanu un galveno futbola pamatprincipu ignorēšanu,” norādīts Koņkova vēstulē. ”Lūdzam atrisināt problēmu pēc iespējas ātrāk. No jums atkarīga Ukrainas un pasaules futbola nākotne.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+